7000-8000TL laptop önerisi

FearTheDeath

Femtopat
İyi günler herkese sabah zaten Casper'la alakalı post atmıştım bir kere daha kontrol etmek istiyorum. 7000-8000TL'ye güzel Windows 10'lu bir laptop bakıyorum. CS:GO GTA 5 gibi klasik oyunları güzel FPS verditecek şekilde olursa iyi olur. Hafızası 480GB'dan fazla olmalı 9-10 oyun yükleyeceğim ve de FreeDOS'tan Windows 10 yapamam ben tamircilere de güvenmiyorun. Ondan dolayı Windows 10 şart.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi günler herkese sabah zaten Casper'la alakalı post atmıştım bir kere daha kontrol etmek istiyorum. 7000-8000TL'ye güzel Windows 10'lu bir laptop bakıyorum. CS:GO GTA 5 gibi klasik oyunları güzel FPS verditecek şekilde olursa iyi olur. Hafızası 480GB'dan fazla olmalı 9-10 oyun yükleyeceğim ve de FreeDOS'tan Windows 10 yapamam ben tamircilere de güvenmiyorun. Ondan dolayı Windows 10 şart.

Ben önereceğim diye bir şey söylemedim sadece insanların genellikle bu kartı önermediğini belirttim ayrıca bu kadar sert konuşmanıza gerek yok.

Bak şimdi 1-bu kart masaüstünde önerilmiyor bol bol kitap oku iyi anlarsın :)
2-laptopta Monster ve Excalibur önerilmez.
3-bu bütçede en iyilerden biri bu.

Bak şimdi
1-bu kart masaüstünde önerilmiyor bol bol kitap oku iyi anlarsın :)
2-Laptopta Monster ve Excalibur önerilmez.
3-Bu bütçede en iyilerden biri bu.
Ne gereksiz ve ezber cümleler bunlar, kitap oku ne alaka? Clevo alt ürünlerini ben de tavsiye etmiyorum fakat muhteşem cihazlarda var, hemen kesip atamayız konuyu.

Bu alttaki link ile birlikte windows 10 usb kurulumu geliyor mu?

Geri
Yukarı