7000-8500 TL laptop önerisi

Grazia

Centipat
Daha fazla  
Aslında benim gönlüm bu Laptoptan yanaydı. Ama açtığım bir konuda bir forum üyesi arkadaşım Excalibur'dan kaçınmam gerektiğini söyledi. O yüzden yeni bir laptop arayışına geçtim. Bunu da bu konuda sormak istedim. Ben oyun oynayan, tasarımla uğraşan ve yazılım öğrenmeye çalışan bir öğrenciyim. Oyun oynadığım için 120 veyahut 144 Hertz'lik bir ekrana sahip olmasını istiyorum her oyuncunun da istediği gibi :) depolama ise başlıkta bahsettiğim gibi. İşlemci olarak 10. nesil bir işlemci ve ekran kartı olarak da 1650, 1650 Ti gibi ekran kartı düşünüyorum. '(alternatif olarak AMD ekran kartı da olabilir ama çok ısındığını duyduğum için böyle söyledim )' yorumlarınızı bekliyorum, iyi forumlar dilerim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Alabiliyorsan bunu al. Çok iyi kalitede. Özellikle işlemcisi 8 çekirdek ve 16 sanal çekirdek içeriyor.
Ekranı 144 Hz ve güzel, canlı renkler sunuyor.

Aslında benim gönlüm bu Laptoptan yanaydı. Ama açtığım bir konuda bir forum üyesi arkadaşım Excalibur'dan kaçınmam gerektiğini söyledi. O yüzden yeni bir laptop arayışına geçtim. Bunu da bu konuda sormak istedim. Ben oyun oynayan, tasarımla uğraşan ve yazılım öğrenmeye çalışan bir öğrenciyim. Oyun oynadığım için 120 veyahut 144 Hertz'lik bir ekrana sahip olmasını istiyorum her oyuncunun da istediği gibi :) depolama ise başlıkta bahsettiğim gibi. İşlemci olarak 10. nesil bir işlemci ve ekran kartı olarak da 1650, 1650 Ti gibi ekran kartı düşünüyorum. '(alternatif olarak AMD ekran kartı da olabilir ama çok ısındığını duyduğum için böyle söyledim )' yorumlarınızı bekliyorum, iyi forumlar dilerim :)
Casper Sobaliur alma aldırma.

Aslında benim gönlüm bu laptoptan yanaydı. Ama açtığım bir konuda bir forum üyesi arkadaşım Excalibur'dan kaçınmam gerektiğini söyledi. O yüzden yeni bir laptop arayışına geçtim. Bunu da bu konuda sormak istedim. Ben oyun oynayan, tasarımla uğraşan ve yazılım öğrenmeye çalışan bir öğrenciyim. Oyun oynadığım için 120 veyahut 144 Hertz'lik bir ekrana sahip olmasını istiyorum her oyuncunun da istediği gibi :) depolama ise başlıkta bahsettiğim gibi. İşlemci olarak 10. nesil bir işlemci ve ekran kartı olarak da 1650, 1650 Ti gibi ekran kartı düşünüyorum. '(alternatif olarak AMD ekran kartı da olabilir ama çok ısındığını duyduğum için böyle söyledim )' yorumlarınızı bekliyorum, iyi forumlar dilerim :)

Lenovo almanı tavsiye ederim. Laptopta da başarılı bir marka zaten 1650 ekran kartı ve Ryzen 5 işlemci varmış Ryzen 5 de gayet iyi link koydum zaten kendin bakarsın ayrıca 120Hz ekranı da var 8 GB RAM az gelebilir ama daha sonradan yükseltme imkanın var 16 ya.

Lenovo almanı tavsiye ederim. Laptopta da başarılı bir marka zaten 1650 ekran kartı ve Ryzen 5 işlemci varmış Ryzen 5 de gayet iyi link koydum zaten kendin bakarsın ayrıca 120Hz ekranı da var 8 GB RAM az gelebilir ama daha sonradan yükseltme imkanın var 16 ya.
Bu yorum çok yardımcı oldu incelemelerine de baktım gayet güzel duruyor. Yardımın için teşekkürler :)

Geri
Yukarı