7000-8500 TL laptop önerisi

Bütçe
8000

ismailhan

Decapat
Casper Excalibur g770.1030-BUJ0X Intel Core i5 10300H 16 GB 240GB M.2 SSD GTX1650 Ti FreeDOS 15.6" FHD taşınabilir bilgisayar 7999 TL.

Acer Nitro 5 Intel Core i5 10300H 16 GB 512 GB SSD GTX1650 Ti FreeDOS 15.6" FHD taşınabilir bilgisayar 8299 TL.

Abra A5 v16.6.5 15.6" oyun bilgisayarı 7699 TL.

Bu 3 Gaming laptop arasında kaldım. Oynayacağım oyunlar LoL, Valorant ve mt2.Metin2'de 16 çar açabilmesi lazım. SSD şu an için 250 GB yeterli. 1 sene sonra masaüstüne tekrar geçiş yapacağım. 1 sene beni idare etmesi lazım alacağım laptopun. Bunlar haricinde önerilerinize açığım.

16 çar aynı anda ekranda olmayacak sadece 1-2 dk boss kesimi sonrası açılacak.Onun haricinde alt tapta kalacak.10 senelik laptopum bile şuan 5 çar açıyor bu arada.
16 çar laptop ekranına sığmaz 1, 2.si bu söylediğiniz laptoplar 16 çar açınca çok olmasa da kasar.
https://www.hepsiburada.com/lenovo-...abilir-bilgisayar-82ey00mjtx-p-HBCV000005MF4K Bütçeyi az ittirip bunu alın bence.

edit: 1 yıllık bir şey arıyorsanız aslında APU sistem ile daha ucuza belki idare etme şansınız var. Benim apu laptoplar hakkında pek bilgim yok ama o oyunları açar diye düşünüyorum bilenler yardımcı olabilirse güzel olur
Metin2 de laptoplar için amd işlemciyi pek önermiyorlar genelde mt2 oynuyanlar hata veriyor.Birde sadece 1 sene kullanacağım için uçuk bişeyler almak istemiyorum hali hazırda masaüstü bilgisayarım var sadece 1 sene masaüstünü sağa sola sürekli taşımak istemiyorum çok sık yer değiştireceğim için.

Birde sadece 1 sene kullanacağım için uçuk bişeyler almak istemiyorum hali hazırda masaüstü bilgisayarım var sadece 1 sene masaüstünü sağa sola sürekli taşımak istemiyorum çok sık yer değiştireceğim için.
Aslında ben de o yüzden APU laptop varsa onu önermelerini istedim ama kimin bilgisi vardır APU laptoplar konusunda bilmiyorum. APU laptopların çoğu da AMD oluyor, o zaman da sizin açınızdan sıkıntı.

Aslında ben de o yüzden APU laptop varsa onu önermelerini istedim ama kimin bilgisi vardır APU laptoplar konusunda bilmiyorum. APU laptopların çoğu da AMD oluyor, o zaman da sizin açınızdan sıkıntı.
Aslında monster tam aradığım fiyatta ve özelliklerde ama çok iyi ve çok kötü yorumlar var ve biraz şans işi gibi sanırım monster.Benim pek vaktim olmayacak servise göndermek için.Onun haricinde Acer laptop yorumları çok güzel çıkabileceğim maks bütçe sanırım Acer için olur.

Aslında monster tam aradığım fiyatta ve özelliklerde ama çok iyi ve çok kötü yorumlar var ve biraz şans işi gibi sanırım monster.Benim pek vaktim olmayacak servise göndermek için.Onun haricinde Acer laptop yorumları çok güzel çıkabileceğim maks bütçe sanırım Acer için olur.
Her laptop şans işi ama temelli kullanmayı düşünmediğiniz bir alet olarak monster'a vermeyin bence o kadar parayı. Çünkü sürekli yer değişecekseniz kasası sağlam olsun aletin, monsterın abra kasasını pek övmüyorlar. Hepsi zaten ortalama aynı performanslarla bir yıl idare eder sizi.

Geri
Yukarı