7000 - 9500 TL arası telefon önerisi

Bütçe
9500
Ben m 52 kullanıyorum 9.500 civarlarında fiyatı lakin internetten degil imkanın varsa yerel telefonculardan al telefonunu daha ucuz oluyor benimki 400 lira kadar ucuza gelmişti. Telefonuma gelince M52'ye yani kamera pek kullanmam iyi diyorlar ama ya ben kullanmayı bilmedigimden bana pek iyi gelmedi oyun performansı olarak güzel ısınma sorunu yok lakin güncellemelerden sonra batarya biraz az gitmeye başladı gibime geldi elime aldıgımda bugün telefonu %95 sarji vardı şu an 1 1.5 saatte %83 kaldı.

Exynos 990'lı bir cihaz alınmaz.
Dediğim gibi GT Master Edition çok mantıklı. Yakında zamlanacaktır zaten. İllaki Samsung alınacaksa M52 veya A52s alınmalı.

SD 778g 😍

Ben m 52 kullanıyorum 9.500 civarlarında fiyatı lakin internetten degil imkanın varsa yerel telefonculardan al telefonunu daha ucuz oluyor benimki 400 lira kadar ucuza gelmişti. Telefonuma gelince M52'ye yani kamera pek kullanmam iyi diyorlar ama ya ben kullanmayı bilmedigimden bana pek iyi gelmedi oyun performansı olarak güzel ısınma sorunu yok lakin güncellemelerden sonra batarya biraz az gitmeye başladı gibime geldi elime aldıgımda bugün telefonu %95 sarji vardı şu an 1 1.5 saatte %83 kaldı.

M serisi sadece Online satışda satılıyor.

M52 kullanıyorum kamera, performans, ekran, tasarım, pil vs. olarak çok güzel bir telefon ama ben aldığımda A52S ile arada hatrı sayılır fiyat farkı vardı. Şuan çok yakın fiyatları bu yüzden A52S daha alınası bence ama sizin için OIS önemli değil ise ve daha büyük ekranlı ve daha ince bir telefon istiyorsanız o zaman M52.

Teknoloji işi şans işi A52s süper telefon bunu al ya da M52 hiç olmazsa A33.
Tam ne olarak ne farkı var hocam diğerlerinden A52s'in?
A53 ısınma sorunlu.
•Realme GT Master Edition
•A52s
•M52
Aynen A53'te ısınma sorunu olduğunu çoğu kişi söylüyor şarjı'da çabuk bitiyormuş.
Exynos 990'lı bir cihaz alınmaz.
Dediğim gibi GT Master Edition çok mantıklı. Yakında zamlanacaktır zaten. İlla ki Samsung alınacaksa M52 ve ya A52s alınmalı.
A52s'i araştıracağım hocam.

Arkadaşlar selam, hızlı olarak telefon alacağım bugün internetten sipariş vereceğim, meslek olarak kuryelik yapacağım için Android telefon bakıyorum bu yüzden istediğim şeyler ise şöyle; başta bataryasının yüksek olması ki şarjı hemen bitmesin, kamera çok önemli, çok fotoğraf ve video çekiyorum bu bağlamda iPhone 11 kamerasının aynısını veya ona yakın böyle güzel çekimler yapabileceğim bir kamera şart, super AMOLED veya AMOLED ekranlar daha iyi diye biliyorum, ekranının da öyle olması hoş olur, son olarak da arayüzünde donma, kasma takılma vb. şeyler olmasını istemem çok sinir bozucu bir şey. Samsung marka telefon almak istiyorum, yardımcı olursanız çok sevinirim, şimdiden teşekkür ederim.
Hocam bu fiyatlara android telefon alıp paranızı çöpe atmayın max 1,5 yıl sonra kasmaya başlayacak cihaz o yüzden size önerim bir ios cihaz almanız olacaktır. Şunu düşünebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı