7000 lira laptop önerisi

Bütçe
7000
Hala uslanmadınız seni kendini çok bilmiş sanan insan evladı. Adam dizüstü diyor sen neden alıyorsun diye soruyorsun. Çok mu hoşunuza gidiyor insanların isteklerini taciz ederek değiştirmek?

Kanka sakin ol ya ben bunlardan çok fazla gördüm. Aslında cevap da yazmayacaktım ama acıdım yazayım dedim.

Ben hem derse hem de Forza'ya girmek istiyorum arada sırada da arkadaşlarımla witch it oynuyorum, bunları açabilecek bir laptop istiyorum.
Adam neden laptop istediğini sormuş, ne yapacağını değil onunla. Belirli bir sebebi yoksa masaüstü toplamak daha mantıklı.

Yani konuya çok müdahele etmek istemem, dedikleri gibi tercihinize de karışmıyorum. Ama belirtmek istedim sadece, ben de linçlenmeyeyim.

Hocam arkadaşların önerdiği 6836 TL laptop gayet iyi. Kalam parayla da bir soğutma alırsanız şahane olur. Bir de Amazon da ne gösteriliyor ise onu ödersiniz. Vergisi fazla bile olsa Amazon kendisi karşılıyor. Yani siz 1 kez ödeme yapacaksınız. Eğer daha az olursa vergi ücreti sanırsam hesabınıza iade ediyorlardı.

Hocam arkadaşların önerdiği 6836 TL laptop gayet iyi. Kalam parayla da bir soğutma alırsanız şahane olur. Bir de Amazon da ne gösteriliyor ise onu ödersiniz. Vergisi fazla bile olsa Amazon kendisi karşılıyor. Yani siz 1 kez ödeme yapacaksınız. Eğer daha az olursa vergi ücreti sanırsam hesabınıza iade ediyorlardı.
Nitro serisinin soğutması zaten gayet iyi, biraz aşıp bir adet daha Ram alması daha mantıklı olur bence.

Son birey daha soracağım kusura bakmayın. Ben şimdi Amazon'dan o ürünü alınca ve Türkiye gelince garantisi olmuyor değil mi?

Geri
Yukarı