7000 TL Android telefon önerisi

ozgur1

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar, 7000TL'ye kadar Android telefon tavsiyesine ihtiyacım var. Benim için iki önemli nokta kamera ve pil. Aranızdan iPhone al diyen olabilir fakat işim dolayısıyla sadece Android almam gerekiyor. Kafamda bir iki tane model mevcut aslında. Samsung S10 Plus, Samsung S20 Plus ve Samsung Note 10 Plus modellerini düşünüyorum fakat kullanıcı yorumlarını okuyunca almaya elim varmıyor. Genellikle ısınma ve pil sorunları mevcut olduğu yazılıyor. Yukarıdaki modellerle aynı kamera performansını sunan, bana önerebileceğiniz başka bir model var mı? Ya da aranızda yukarıdaki modellerden kullanıpta pil performansında memnun olan ve önerebilecek olan var mı? Bu arada kullanıma göre değişse de ortalama 7-8 saat ekran süresi benim için yeterli olur. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana sorarsanız kusursuz bir telefon.
Bu telefonda Google uygulamaları yoktu galiba değil mi? Google uygulamaları yoksa işimde kullandığım uygulama, Goole uygulamaları ile çalıştığından kullanamam. Öneriniz için teşekürler.
Ben olsam bundan başkasına bakmazdım:

Bu telefonu da araştırdım. Isınma ve yine pil de sıkıntı olduğunu söylüyorlar. Siz kullanyorsanız bir sıkıntı yaşadınız mı acaba? Öneriniz için teşekürler.
Kalem önemliyle Note 10+ öneririm.
Kalemden ziyade pil ve kamera önemli fakat olsa da fena olmaz. Öneriniz için teşekürler.

Bu telefonu da araştırdım. Isınma ve yine pil de sıkıntı olduğunu söylüyorlar. Siz kullanyorsanız bir sıkıntı yaşadınız mı acaba? Öneriniz için teşekürler.
Pil sıkıntısı olduğunu ilk sizden duyuyorum, genelde gördüğüm kullanıcı yorumlarında hiçbir sorunu olmadığı söyleniyor. iPhone önerisi istedeydiniz Android telefon önermezdim bile.

Eğer tereddüt ediyorsanız Oppo Reno 4 Pro bakabilirsiniz.

Bu telefonda Google uygulamaları yoktu galiba değil mi? Google uygulamaları yoksa işimde kullandığım uygulama, Goole uygulamaları ile çalıştığından kullanamam. Öneriniz için teşekürler.

Kalemden ziyade pil ve kamera önemli fakat olsa da fena olmaz. Öneriniz için teşekürler.
Seçiciyiz ha 😜.

S10 e kullanıcısıyım ısınma problemim yok ekran kalitesi islemci kalitesi gayet mükemmel kamera zoomu az olsada gayet guzel cekiyor 4k teknolojisi en iyi sekilde kullanmislar cok net bir kalite var oyun gücü desen ağır bir oyun olan Fortnite oyununu 50 60 fps yüksek ayarlarda oynatıyor fiyatlari 4.5k-4k ya kadar indi F/P tavsiyesi olarak sana onerebilirim....

Samsung da pil sorunu var işlemciden ötürü özellikle S10E'den uzak durun pil ve kamera bazlı olarak bu fiyata en iyisi kesinlikle mi Note 10.

Yeni konular

Geri
Yukarı