7000 TL FPS oyunları için monitör önerisi

Cloren

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Dostlar genelde Battlefield serisi, Call of Duty serisi oyunlarını oynuyorum 27 inç monitor buyuk geliyor odaklanamiyorum oyuna.

24 inç IPS veya Fast IPS hoparlör ve pivot destekli bir monitör arıyorum. Bütçem 7000 Max.

Az arttır 24g2ze al diyeceğim ama 240hz kullanım amacına göre ne kadar gerekli emin değilim.

24g2spu alabilirsin veya buda olabilir ama spu daha iyi olur İtopyada 5200tl idi.

Az arttır 24g2ze al diyeceğim ama 240hz kullanım amacına göre ne kadar gerekli emin değilim.

24g2spu alabilirsin veya buda olabilir ama spu daha iyi olur İtopyada 5200tl idi.
G2SPU alıcamda amazonda değil amazonda olmayınca pek alasım gelmiyor.

Dostlar genelde Battlefield serisi, Call of Duty serisi oyunlarını oynuyorum 27 inç monitor buyuk geliyor odaklanamiyorum oyuna.

24 inç IPS veya Fast IPS hoparlör ve pivot destekli bir monitör arıyorum. Bütçem 7000 Max.
27 inç msi aldım iade ettim bende kocaman tv ekranı gibi 24 inç 2k lazım banada bilgisi olan var mı ?

Neden başka yerde yok acaba sorunlu olabilir kaldırmıştırlar tedavülden
24 inç 2k dediğiniz zaten çok yaygın bir şey değil. Böyle nadir modeller var hatta ülkemizde oyuncu monitörü olarak sayılabilecek 24 inç 2k tek bu var. Bir iki ay önce çoğu yerde stoğu vardı ancak tükendi şuan.

Yeni konular

Geri
Yukarı