FPS oyunları için 4200 TL monitör önerisi

Bütçe
4200

Özellikle bu monitörlerin fazla önerildiğini gördüm.
AOC stoklarda yok ama kapalı kutucu satışı var dediğim gibi 4000 TL civarı fiyatta, aklımda olan Gigabyte marka ama onun fiyatı bir tık fazla o parayı diğerlerini almak yerine ona vermek mantıklı mı?
Gigabyte Olan OC'li ve İPS Panel.
O daha mantıklı gibi.

Özellikle bu monitörlerin fazla önerildiğini gördüm.
AOC stoklarda yok ama kapalı kutucu satışı var dediğim gibi 4000 TL civarı fiyatta, aklımda olan Gigabyte marka ama onun fiyatı bir tık fazla o parayı diğerlerini almak yerine ona vermek mantıklı mı?

Eminim aralarında çok büyük bir fark yoktur ama yine de bu konuda en çok önerileni, tavsiye edileni almak istiyorum.

Pivota ihtiyacınız varsa 24GN65R-B iyidir. Ama ihtiyacınız yoksa Gigabyte tercih edebilirsiniz. 24G2SPU aralarından en iyisi ama testleri temizse alınmalı.

Teşekkür ederim öneriniz için.
Konu artık Gigabyte model ile diğer attıklarım arasında fiyat farkına değer mi demeye döndü.😀😀

Renk kalite canlılığı olarak AOC daha iyidir ama hz tarafında Gigabyte. Siz AOC alın. 165hz de yeter bence.

Pardon yanlış söyledim Gigabyte daha iyi parlaklık renk tonu vs. Siz yeni konu açın bu 2 monitör hakkında orada arkadaşlar yardımcı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı