7000 TL GTX 1080 Ti Sistem Önerisi

vivec

Kilopat
Merhabalar arkadaşlar, toplamak istediğim sistem için gerekli bileşenleri kararlaştırdım fakat son olarak onaylamak için sizin görüşlerinize ihtiyacım var. Topladığım sisteme SSD, HDD ve Güç kaynağı eklemedim çünkü zaten elimde mevcutlar. Sizce burada bir eksik var mı yoksa artık satın alınmaya hazırlar mı? Ve 750W Güç kaynağı bu sisteme yeter mi? Bütçem maksimum 7000 TL.
Adsız21.png

Not: Sistemi sadece oyun için topluyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakart am3 chipsetli ryzen 1700 ise am4.Lütfen am4 chipsetli bir anakart alın.

Ayrıca GTX 1080 Tİ ile 500 TL'lik bir anakart kullanmayın.En az 750 liralık bir anakart tercih etmenizi öneririm fakat zorunlu değil,daha uzun ömürlü olur

Merhabalar arkadaşlar, toplamak istediğim sistem için gerekli bileşenleri kararlaştırdım fakat son olarak onaylamak için sizin görüşlerinize ihtiyacım var. Topladığım sisteme SSD, HDD ve Güç kaynağı eklemedim çünkü zaten elimde mevcutlar. Sizce burada bir eksik var mı yoksa artık satın alınmaya hazırlar mı? Ve 750W Güç kaynağı bu sisteme yeter mi? Bütçem maksimum 7000 TL.
Not: Sistemi sadece oyun için topluyorum.
Neden stock fanlı ekran kartı alacaksın ki? Bildiğim kadarıyla 1080 Tİ Asus ve Msi Custom yapım yani özel yapım soğutma ile yüksek değerli mhz değeri ile satışa çıktı.
ASUS GeForce GTX1080 TI 11GB GDDR5X 352Bit DX12 NVIDIA Ekran Kartı
Asus ROG STRIX Nvidia GeForce GTX 1080 Ti 11GB OC 352Bit Fiyatı
Msi da var ama stock yok. Nedense Asus' un sitesinden nereden alabilirim diyince Hepsiburada çıkıyor, Vatan çıkmıyor. O yüzden çift link verdim. Hem yaklaşık aynı fiyat.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı