7000 TL laptop önerisi

Rosselli

Kilopat
Yer
Avustralya/Melbourne
Daha fazla  
Meslek
Elektrikçi. Yakında olabilirse Ekonomist.
Arkadaşlar elektrik mühendisliği öğrencisiyim arada sırada orta donanım gerektiren oyun da oynarım. 7000 TL maksimum bütçem var. Önerileriniz için teşekkürler. Ekranı 15.6 veya üstü olursa sevinirim.

Öğrenciyim okula falan götüreceğim o yüzden masaüstü alamam fakat benim bütçem 7000 TL sizin önerdiğiniz 8500 TL.
Size attığım linkten inceleyin siz hangi siteye bakıyor da o fiyatı buluyorsunuz.

Model olarak en sağlam denk geldiğim şu gibi duruyor eğer modelin kronik bir sorunu yoksa:

Hem 11. nesil Intel işlemci hem de MX450 ekran kartı var, birçok işin üstesinden kolayca gelir bu konfigürasyonla. Tek handikapı 14 inç olması fakat ekran kasa oranlarının gittikçe azalmasından dolayı sizi üzecek bir deneyimle karşılaşacağınızı sanmam büyüklük olarak, zamanla alışılabilir bir boyutu var.

Model olarak en sağlam denk geldiğim şu gibi duruyor eğer modelin kronik bir sorunu yoksa:

Hem 11. nesil Intel işlemci hem de MX450 ekran kartı var, birçok işin üstesinden kolayca gelir bu konfigürasyonla. Tek handikapı 14 inç olması fakat ekran kasa oranlarının gittikçe azalmasından dolayı sizi üzecek bir deneyimle karşılaşacağınızı sanmam büyüklük olarak, zamanla alışılabilir bir boyutu var.
En altta attığınız mx450 olan çok iyi duruyor oyun testleri harika.

En altta attığınız mx450 olan çok iyi duruyor oyun testleri harika.
Bugünkü modeller arasından teknik özellik olarak bu fiyata ilk tercih edeceğim bilgisayar bu olurdu fakat ben sadece teknik özelliklere bakarak söylüyorum, modelin kasa kalitesi ve deneyim gibi kısımlar hakkında tecrübem yok o yüzden bu konuda araştırma yaparak almanız daha iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı