7000 TL Laptop Önerisi

Zaten ekim gibi alacağım fakat şimdiden araştırayim dedim ve sence fiyatlar yeni laptoplar çıkınca düşer mi?

Fiyatı düşecek diye beklediğim şeylerin fiyatı düşmedi aksine dolar yüzünden gittikçe artar hale geldi. Artan dolar kuru yeni teknolojiler çıksa da eskileri ucuzlaştırmıyor ya aynı fiyatta kalıyor yada fiyatı artıyor. Bu dengesiz devirde almak da mantıklı düşmesini beklemekte sana kalmış ama senin yerinde olsam beni uzun süre idare edebilecek bir laptop alıp işin içinden çıkardım.

Fiyatı düşecek diye beklediğim şeylerin fiyatı düşmedi aksine dolar yüzünden gittikçe artar hale geldi. Artan dolar kuru yeni teknolojiler çıksa da eskileri ucuzlaştırmıyor ya aynı fiyatta kalıyor ya da fiyatı artıyor. Bu dengesiz devirde almak da mantıklı düşmesini beklemekte sana kalmış ama senin yerinde olsam beni uzun süre idare edebilecek bir laptop alıp işin içinden çıkardım.

Haklısın brom öyle yaparım bende artık en erken zamanda alacağım :)

Monster'ın kalitesi yani kasa kalitesi çok kötü diyorlar.

Asus TUF A15 FA506II-BQ018T AMD R5-4600H 8GB Ram 256GB PCIE SSD 4GB GTX1650Ti 15.6 Bunu beğendim bayağı güzel gibi 8 GB RAM eklerim bir de çok iyi olur ama ekran kartı maxq mu acaba?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı