7000 TL MacBook modeli önerisi

YasinCetinkaya

Hectopat
Yer
Ankara
Merhabalar. Şu an bilgisayar programcısıyım. Ve DGS düşünüyorum. Yüksek ihtimalle okumaya devam edeceğim. Hem okul için hem de işim için kullanabileceğim bi MacBook arıyorum dostlarım. 7000 lirayı çok aşmayacak şekilde (En fazla 500 Lira) alınabilecek en iyi MacBook hangisidir acaba? Kullanacağım alanlar ise Visual Studio, MsSQL gibi. Şimdiden teşekkür ederim.

Merhabalar. Şu an bilgisayar programcısıyım. Ve DGS düşünüyorum. Yüksek ihtimalle okumaya devam edeceğim. Hem okul için hem de işim için kullanabileceğim bi MacBook arıyorum dostlarım. 7000 lirayı çok aşmayacak şekilde (En fazla 500 Lira) alınabilecek en iyi MacBook hangisidir acaba? Kullanacağım alanlar ise Visual Studio, MsSQL gibi. Şimdiden teşekkür ederim.
Apple MacBook Pro Intel Core i5 8GB 128GB SSD MacOs Sierra Fiyatı
Hocam bunu alın. o fiyata en iyisi.

Yarı yolda bırakmayacak bir dizüstü bilgisayara ihtiyacım var. Lakin Monster, Asus gibi laptopları çokça kullanmış birisi olarak pek memnun kalmadım. Oyun için gayet yeterli bir sisteme sahip masaüstüm mevcut elimde. Fakat dediğim gibi iş ve okul için alacağım bu MacBook'u. Tercih sebebim bu şekilde.
Hpcam attığınız MacBook Pro ile Apple Macbook Air Fiyatları & Satın Al - MQD32TU/A bunun arasında ne gibi farklılıklar var. En can alıcı farklılıkları soruyorum sadece.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı