7000 TL Monitör Dahil Sistem Toplama

1000TL'ye hangi monitörü alıcaksınız, 2Ki, 144Hz ve 1ms lik monitör önerdim ben sanırım daha iyi bir fikriniz var.

Haklısınız ama Galax gtx 1080 diğer soğutmalara göre daha mı kötü ? 1070 fiyatında olması garip geldi.

Ayrıca aerocool Aero300 kasasında optik sürücü var mı ? Kasada 3 fan var yeter mi ?
Galax markasının soğutması gayet iyi benchmarklarını bulabilirsin yabancı forumlarda ve sitelerde, TR'de diğer firmalar markalarına da ek bedel koyarak sattığı için bu durum ortaya çıkıyor.

Kasalarda optik sürücü olmaz, harici olarak sizin almanız gerekiyor. 5.25" yuva var mı diye soruyorsanız var ama açıkta yani gizlenmiyor yan tarafın tamamı cam olduğu için çirkin duracaktır. Önde 3 adet fan yuvası var, üstte 1 adet, arkada da 1 adet yuva var. 3 fan yetersiz gelirse takviye yapabilirsiniz ama sanmıyorum sorun çıkarcağını.

1000TL'ye hangi monitörü alıcaksınız, 2Ki, 144Hz ve 1ms lik monitör önerdim ben sanırım daha iyi bir fikriniz var.

Galax markasının soğutması gayet iyi benchmarklarını bulabilirsin yabancı forumlarda ve sitelerde, TR'de diğer firmalar markalarına da ek bedel koyarak sattığı için bu durum ortaya çıkıyor.

Kasalarda optik sürücü olmaz, harici olarak sizin almanız gerekiyor. 5.25" yuva var mı diye soruyorsanız var ama açıkta yani gizlenmiyor yan tarafın tamamı cam olduğu için çirkin duracaktır. Önde 3 adet fan yuvası var, üstte 1 adet, arkada da 1 adet yuva var. 3 fan yetersiz gelirse takviye yapabilirsiniz ama sanmıyorum sorun çıkarcağını.

Peki optik sürücünün çirkin durmayacağı bir kasa önerebilir misiniz ?

Peki optik sürücünün çirkin durmayacağı bir kasa önerebilir misiniz ?
Güzel görünüme sahip tüm kasalarda yan taraf cam panel, zaten güzel gösterende o. Tamamı cam olmasa bile o optik sürücünün devasa boyutu mutlak göze batıyor. Arkadaşın önerdiği gibi harici alabilir veya diğer bir arkadaşın dediği gibi oyunun içinden çıkan kodları kullanabilirsin. Oyunlar orjinal değil ise de torrent olarak çekersin artık.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı