7000 TL Monitör Dahil Sistem Toplama

EmrYlmz

Hectopat
Daha fazla  
Oyun amaçlı olacaktır. Mümkünse içinde GTX 1070 bulunan bir sistem toplayabilir misiniz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
7556TL.jpg

Dostum monitör G-Sync özellikli olduğu için fiyatı söylediğinizden 560TL daha fazla oluyor. Monitör alternatifi olarak: Asus 24 MG248Q 1ms 1920x1080 144Hz Gaming Led FreeSync Eyecare

7500 TL monitör dahil sistem toplama Burdaki sistemi en son monitör önerisi ile birlikte alırsan, 7000TL'ye denk geliyor tam. Bu kadar para vermişken GTX 1070'lerde kalmak pek doğru değil.

Önerdiğiniz sisteme baktım ve gayet güzel olmuş. Ama gtx 1080 ile r5 1600 ilerde sıkıntı yapmaz mı ?

Ayrıca monitörden kısıp r7 1700 yapsak daha ileriye dönük olmaz mı ?

Önerdiğiniz sisteme baktım ve gayet güzel olmuş. Ama gtx 1080 ile r5 1600 ilerde sıkıntı yapmaz mı ?

Ayrıca monitörden kısıp r7 1700 yapsak daha ileriye dönük olmaz mı ?
R5 1600 6 çekirdek 6 izlek'e sahip ne gibi sıkıntı çıkıcak ? 4 çekirdekli 6. ve 7. nesil i5'ler bile kaldırabiliyor sonuçta 2K çözünürlükte kullanıcaksınız. Monitörden kısmanın pek bir mantığı yok G-sync gibi yüksek bütçelerde olması gereken bir özelliği kaldırmak pek iyi olmaz.

R5 1600 6 çekirdek 6 izlek'e sahip ne gibi sıkıntı çıkıcak ? 4 çekirdekli 6. ve 7. nesil i5'ler bile kaldırabiliyor sonuçta 2K çözünürlükte kullanıcaksınız. Monitörden kısmanın pek bir mantığı yok G-sync gibi yüksek bütçelerde olması gereken bir özelliği kaldırmak pek iyi olmaz.

Haklısınız ama Galax gtx 1080 diğer soğutmalara göre daha mı kötü ? 1070 fiyatında olması garip geldi.

Ayrıca aerocool Aero300 kasasında optik sürücü var mı ? Kasada 3 fan var yeter mi ?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı