7000 TL monitör önerisi

Bütçe
7000
Sence 4K işine girmeye gerek var mıdır?
2K tercihim zaten rekabetçi oyunlarda oynuyorum. Bu monitöre çok rastladım deneyimin var mı yoksa özellikleri dolayısıyla mı tavsiyen.
Gerek yok, ekran kartın güzel tamam ama 7000TL ile 4K ekran almak saçmalık olur. Alacaksanız en az 144Hz almalısınız. Monitörle deneyimim internet kafeden dolayı var, genelde Valorant oynuyoruz arkadaşlarla o yüzden düzgünce oynadığımı hiç hatıtlamıyorum ama monitör çok iyi ben herhangi bir eksisini görmedim. Önermemdeki diğer sebep ise ASUS'un monitörde iyi olması, adamlar yapıyor bu işi gerçekten.

Hocam sinerji güvenilir bir site lâkin monitör hakkında fazla bilgi bulamadım. Türkiye pazarında monitör işine yeni girmişler sanırım. YouTube'dan bakarım şimdi incelemelere.
Bunu da buldum aynı özellikler. Asus farkı da vardır illaki biraz daha da uygun.

Gerek yok, ekran kartın güzel tamam ama 7000TL ile 4K ekran almak saçmalık olur. Alacaksanız en az 144Hz almalısınız. Monitörle deneyimim internet kafeden dolayı var, genelde Valorant oynuyoruz arkadaşlarla o yüzden düzgünce oynadığımı hiç hatıtlamıyorum ama monitör çok iyi ben herhangi bir eksisini görmedim. Önermemdeki diğer sebep ise ASUS'un monitörde iyi olması, adamlar yapıyor bu işi gerçekten.
Evet haklısın 4k işine giremeye niyetim yok..
ASUS TUF GAMING 27" VG27AQZ 165Hz 1ms HDMI DP FreeSync G-Sync ELMB HDR10 IPS WQHD Gaming Monitör | ITOPYA bunu paylaşmıştım ne diyorsun belki de senin attığınla aynı..

6900 XT gibi bir karta 1080p önermek saçmalıktan başka bir şey değil.
2K sanmıştım hocam belirttim zaten anlayışla karşılamak zor bir şey değil :).

Bu monitör bende de var 1080p hocam bu 2k değil. 1080p monitör alırsa oyunları kör oynar darboğazdan.
Teşekkürler hocam ben de 1920x1080 çözünürlüğün üstüde var ondan demiştim ekran kartım 2K veriyormuş galiba.

Hocam sinerji güvenilir bir site lâkin monitör hakkında fazla bilgi bulamadım. Türkiye pazarında monitör işine yeni girmişler sanırım. YouTube'dan bakarım şimdi incelemelere.
Sinerji mağazasında monitörümüz teşhirde çalışır durumda, inceleyebilirsiniz.

https://www.hepsiburada.com/samsung...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.97.4
Bu bütçenizi biraz aşıyor ama hem 240hz hem 2k ekran, rekabetçi oyun oynadığınız için 240hz önermek istedim.

Bu 2k 165hz curved model de çok iyidir.

https://www.hepsiburada.com/samsung...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.97.4
Bu bütçenizi biraz aşıyor ama hem 240Hz hem 2K ekran, rekabetçi oyun oynadığınız için 240Hz önermek istedim.

Bu 2K 165Hz Curved model de çok iyidir.

Şu an da kullandığım monitör son attığın G27CQ4 zaten kuzenime hediye ettim onu ils panel olmasına bakıyorum daha çok.

Sinerji mağazasında monitörümüz teşhirde çalışır durumda, inceleyebilirsiniz.
Teşekkürler bilginiz için, detaylı incelemeyi yapacağım.

Geri
Yukarı