7000 TL Oyun Bilgisayarı Önerisi

Bütçe
7000 TL

Weahnem

Femtopat
Merhaba arkadaşlar. 7000 TL'ye oyun için kasmayacak, rahat oynatacak bir sistem toplamak istiyorum. Monitör ve klavye dahil bu fiyata bir sistem önerir misiniz lütfen?
Arkadaşlar sistem toplama hakkında bir bilgim yok, lütfen yardım eder misiniz?

Son düzenleme:

Bu şekilde bir hazır sistem alıp yanınada burdakı monitör ve klavyeyi alırsan bence tatmin edici bir oyun deneyimi yaşarsın.

HP 5ZU98AA 23.8" 144Hz 1ms (HDMI+Display) Freesync Oyuncu Fiyatı 1350TL

Klavye=Philips Momentum SPK8614 Mekanik Kablolu Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe 350TL

Yaklaşık 7040TL yapıyor. Bu şekilde almanı tavsiye ederim. İstersen monitörü biraz düşürüp daha ucuza toplayabilirsin.

Bu şekilde bir hazır sistem alıp yanınada burdakı monitör ve klavyeyi alırsan bence tatmin edici bir oyun deneyimi yaşarsın.

HP 5ZU98AA 23.8" 144Hz 1ms (HDMI+Display) Freesync Oyuncu Fiyatı 1350TL

Klavye=Philips Momentum SPK8614 Mekanik Kablolu Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe 350TL

Yaklaşık 7040TL yapıyor. Bu şekilde almanı tavsiye ederim. İstersen monitörü biraz düşürüp daha ucuza toplayabilirsin.
Bence de alınabilecek en iyi sistem bu gibi. PSU'yu ileride yükseltme falan yapacaksan yükseltebilirsin bence yükselt.

Yeni konular

Geri
Yukarı