7000 TL oyuncu laptop önerisi

Peki ben bu bilgisayarı alırsam herhangi bir arızada garantisini kullanamam. Bu yönden bakarsak, sizce Monster mı alınır, yoksa bu laptop mu?

Monster çok arıza çıkarma ihtimali olan bir PC Lenovo daha mantıklı hele Acer daha da az arıza çıkarır

512 GB SSD olduğundan Lenovo'yu almayı tercih ettim sizce mantıklı bir hareket mi? (ilk kez PC alıyorum da)

Evet hocam hafif bir cw sesi var oyundaiken ses artıyor hafif bir şekilde czzz diye bir ses ama kulaklıktan dolayı duyulmuyor fanlarda onu susturuyor zaten

O fiyatlarda en mantıklısı bu şuan. 120 Hz ekranı büyük avantaj. İlerde ise artık yetmediğini düşündüğünde 16 GB yaparsın belleğini.

Evet tam da onu düşünüyordum. Lenovo'ya karşı hep bir hor görme durumum vardı. O yüzden sürekli soru soruyorum.
Evet hocam hafif bir cw sesi var oyundaiken ses artıyor hafif bir şekilde czzz diye bir ses ama kulaklıktan dolayı duyulmuyor fanlarda onu susturuyor zaten.

Peki hocam yayın veya video çeksem sizce bu laptop bana sorun çıkarır mı? (bu arada öneri için gerçekten sağ olun)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı