7000 TL oyuncu laptop önerisi

Gtafanı532

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar dün itibarıyla dolar ve euro dehşet şekilde düştü ben de tam bu zaman bilgisayar alınır dedim daha yükselmeden. Neyse sadede gelelim arkadaşlar benim bütçem 7000 TL falan bir laptop almak istiyorum GTA 5 ve 4'ü orta ayarlarda 50 60 FPS oynatabilsin. Oynayabileceğim 2 3 oyunu da sayayım Counter-Strike (40 50 FPS yeter) FNAF Security Breach (50 FPS yeter) Minecraft (90 100 FPS arası). Arkadaşlar böyle bir sistem bulanlar söyleyebilir mi lütfen?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar dün itibarıyla dolar ve euro dehşet şekilde düştü ben de tam bu zaman bilgisayar alınır dedim daha yükselmeden. Neyse sadede gelelim arkadaşlar benim bütçem 7000 TL falan bir laptop almak istiyorum GTA 5 ve 4'ü orta ayarlarda 50 60 FPS oynatabilsin. Oynayabileceğim 2 3 oyunu da sayayım Counter-Strike (40 50 FPS yeter) FNAF Security Breach (50 FPS yeter) Minecraft (90 100 FPS arası). Arkadaşlar böyle bir sistem bulanlar söyleyebilir mi lütfen?

Doların düşer düşmez fiyatlara anlık olarak etki edeceğini düşünmüyorum. Piyasa istikrarsız adam elindeki malın değerini hemen düşürmez öte yandan o ürünü getirtmek için o dönemin dolar kuruyla alım yaptığından şu anki kurdan satış yaparsa zarar eder. Elinde halihazırda almış olduğu ürünleri satıp yeni kur üzerinden yeni ürünler getirtip satmaya başladığında fiyatların düştüğünü görürüz diye bir düşüncem var. Sihirli değnek yok sonuçta. Acele etmemeni öneririm bir süre daha bekle.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı