7000 TL PC toplama

Son düzenleme:
İkinci el mi sıfır mı topliyacaksın ve monitör dahil mi bütçe 7000TL.

Hocam bende aynı bütçe ile toplamak istiyorum sadece kasa ve ikinci el. APU olarak R7 5600G buldum. Apusuz al deniliyor ama hangisi daha performanslı olur acaba 5600G mi yoksa Ryzen 1700X ya da 2700X GTX 1050 Ti ile kullanmak mı daha iyi olur yönlendirebilir misin?

hocam turbox izoly sıfır parça satmıyor ve dandik parça satıyor en basit işlemci 2010 yılında piyasaya sürülmüş ikinci el parçalardan bilgisiyar topluyup satıyorlar kesinlikle turbox veya izoly marka bilgisiyar almayınız ayrıca içindeki psu=c4
daha bilindik yerlerden bilgisiyar almayı deneyiniz.
Hocam bende aynı bütçe ile toplamak istiyorum sadece kasa ve ikinci el. APU olarak R7 5600G buldum. Apusuz al deniliyor ama hangisi daha performanslı olur acaba 5600G mi yoksa Ryzen 1700X ya da 2700X GTX 1050 Ti ile kullanmak mı daha iyi olur yönlendirebilir misin?
Yakın bir zamanda ekran kartı takacaksan apu mantıklı ama ekran kartı takmayacaksan yakın bir zamanda gtx1050ti performansı apu performansından kat ve kat iyi.

Yakın bir zamanda ekran kartı takacaksan APU mantıklı ama ekran kartı takmayacaksan yakın bir zamanda GTX1050 Ti performansı APU performansından kat ve kat iyi.

Peki hocam R7 5600G APU'lu sistemi unutuyorum öyleyse çünkü çok fazla Update yapan birisi değilim. Apusuz olarak genelde R5 2. Nesil ve 3. Nesil fazla çıkıyor karşıma. Bunları R7 1. Nesile tercih etmeli miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı