7000 TL sistem önerisi

Bütçe
7000

Mehmet 7292

Hectopat
Merhabalar efendim nasılsınız, umarım iyisinizdir.
Ben şahsen hep dizüstü kullandım, HP Dell HP diye gitti. Şu an 7. sınıftayım ve 13 yaşındayım, giriş seviye bir masaüstü toplamak istiyorum.

Sistem: AMD 3100-SAPPHIRE RX5500 XT PULSE 8GB-GIGABYTE GA-A320M-S2H-CRUCIAL 480GB-8GB fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Buna aldıktan 1 ay sonra 8 GB RAM daha alacağım, bazı sitelerde 1080p darboğaz 0.06 diyor, yani yapmıyor. Lütfen Vatan Bilgisayar'dan başka site önermeyiniz çünkü PC'yi görerek almam gerekli.

Monitör: LENOVO G24-10 23.6'' 144Hz 1MS(MPRT) FreeSync™ OYUNCU MONİTÖR fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Bu PC ile 1080p oyunculuk yapmayı hedefliyorum; genellikle aksiyon, RPG oynamakta olacağım.
En başta oynamak istediklerim: Metro serisi, Mafia serisi, Horizon Zero Dawn, Control, Fall Guys, Witcher serisi, RDR2 vb.
Bir küsur ya da bir değişiklik yapmam gerekirse yazar mısınız lütfen?
Bütçe: 7000 TL

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Vatan da internetten bakamayız, elde sadece 1 - 2 tane var onlarda tam anlamıyla çöp. Eğer isterseniz güvenilir sitelerden önerelim.

Hocam Vatan da internetten bakamayız, elde sadece 1 - 2 tane var onlarda tam anlamıyla çöp. Eğer isterseniz güvenilir sitelerden önerelim.

Kardeşim Vatan'daki bir adamın babama 500 dolar borcu var yani bilgisayarın 3500 TL'sini veriyor ve indirim yapıyor bende Bitcoin patlamadan önce 3500 TL para biriktirmiştim ve bilgisayarı görerek almak istiyorum.

Geri
Yukarı