7000 TL sistem önerisi

7000 TL'ye sistem yok hocam. 2. el olarak bakabilirsiniz belki.

Hocam 2.el i310100F ve 1050 Ti var ne diyorsunuz?

Sıfır olarak 3200G sistem falan alınır, bu dönemde pek iş görmez. Onun yerine 2. elden 1660 veya 1660 Super'li sistemler çok rahat bulunur. Bulunduğunuz ilden bakın, düşündüklerinizi paylaşın. Yorumlarız.

Bulunduğum il Antalya genellikle 7500-8000 TL civarına RX550, 1050 Ti sistemler var çok nadirde olsa 1060'ta gördüm.Düşünceleriniz nedir?

Bütçeyi 8-9k yap en azından APU alırsın. Bu fiyata hazır sistem yok. APU almam diyorsan mecbur 2.el

Hocam ne kadar güvenilir bilmiyorum ama Trendyol üzerinden baktığımda RX550 lili bir sistemi 7000 liraya buldum linkini buraya bıraksam bir göz atabilir misin?

Son düzenleme:
Trendyol'daki sistem berbat ötesi. Sakın öyle bir hata yapmayın. Bu fiyatlara RX 550 sistem de alınmaz.

Çevre illere falan bakın. Başka uygulamalara bakın. Hiç olmadı parça parça alın, kendiniz toplayın.

Anladım, teşekkürler.

Trendyol'daki sistem berbat ötesi. Sakın öyle bir hata yapmayın. Bu fiyatlara RX 550 sistem de alınmaz.

Çevre illere falan bakın. Başka uygulamalara bakın. Hiç olmadı parça parça alın, kendiniz toplayın.

Anladım, teşekkürler.

Bütçeyi 8-9k yap en azından APU alırsın. Bu fiyata hazır sistem yok. APU almam diyorsan mecbur 2.el

Hocam 9.500 10000 TL civarına çıkabiliyorum bir telefon geldi Game garajda da bir sistem buldum linkini bırakıyorum sizin önerilerinizi de bekliyorum.

Zamanında rx550 den çok çektim. Wattman hataları v.s başınızı çok ağrıtır.
Bu iki sistemi buldum. Rx550 alacağıma apu alırım diyebilirim. Tabiki bu iyi olduğu anlamına gelmiyor. Ben o bütçeyle 2.el daha sağlam sistem toplardım.

Zamanında RX550'den çok çektim. WattMan hataları vs başınızı çok ağrıtır.
Bu iki sistemi buldum. RX550 alacağıma APU alırım diyebilirim. Tabii ki bu iyi olduğu anlamına gelmiyor. Ben o bütçeyle 2.el daha sağlam sistem toplardım.

Hocam vallaha biraz zorluyorum ama ekran kartlı bir sistem olursa çok iyi olur, bu zamana kadar adam gibi hikayeli oyun oynayamadım bu yüzden ekran kartlı bir sistem almak istemiştim,2.el sistem toplamak mantıklı olabilir benim açımdan, ayrıca benim bir arkadaşım vardı RX550 kullanıyor kesinlikle öneririm dedi sanırım bu ekran kartıyla ilgili görüşler ve alınan performans kullanıcıya göre farklılık gösteriyor.

İlk sistem gerçekten güzelmiş, iyi bir alternatif oldu öneriniz için teşekkürler.

Geri
Yukarı