7000 TL sistem toplama

Bütçe
6000-7000

7K bütçede GTX 1650 alınmaz ve ölü soket.

Neon ms cidden güzel ve arkadaş 7000 demiş eğer 400TL arttırırsa alınır sonuncu.

7K bütçede GTX 1650 alınmaz ve ölü soket.
Ben bu iki modele bakmıştım önceden, 1660S modeli çok iyi lakin Anakartı ve işlemcisi korkutuyor beni. İleride geliştirilebilecek bir sistem istiyorum çünkü diğer yaz Ekran kartını RTX serisine geçirmeyi düşünüyorum. O nedenle intel işlemcili bir sistem almak korkutuyor beni. Sizin düşünceniz nelerdir?

Ben bu iki modele bakmıştım önceden, 1660S modeli çok iyi lakin anakartı ve işlemcisi korkutuyor beni. İleride geliştirilebilecek bir sistem istiyorum çünkü diğer yaz ekran kartını RTX serisine geçirmeyi düşünüyorum. O nedenle Intel işlemcili bir sistem almak korkutuyor beni. Sizin düşünceniz nelerdir?

Hocam 1660S sistem var adı neon ms moleculepc de o da güzel sonra işlemciyi değiştirirsiniz isterseniz :D bence güzel sistem ve ben AMD işlemci öneririm fakat Intel'in işlemcileri de bayağı güzel.

Hocam 1660S sistem var adı neon ms moleculepc de o da güzel sonra işlemciyi değiştirirsiniz isterseniz :D bence güzel sistem ve ben AMD işlemci öneririm fakat Intel'in işlemcileri de bayağı güzel.
Hocam bu sistem nasıl olur sizce? Biraz bütçemi aşıyor fakat bir ay bekleyip alabilirim. Ram'leri bir tık sıkıntı gibi gözüküyor, XPG markasını çok bilmiyorum. Ram'ler 8 GB değil 16 GB bu arada, 8 gözüktüğüne bakmayın.
Screenshot_1.png

Hocam bu sistem nasıl olur sizce? Biraz bütçemi aşıyor fakat bir ay bekleyip alabilirim. RAM'leri bir tık sıkıntı gibi gözüküyor, XPG markasını çok bilmiyorum. RAM'ler 8 GB değil 16 GB bu arada, 8 gözüktüğüne bakmayın.
Eki Görüntüle 1113051

Gayet iyi hocam fakat stok soğutucu yetersiz kalır o yüzden harici olarak bu işlem soğutcuyu alın.

Hocam bu sistem nasıl olur sizce? Biraz bütçemi aşıyor fakat bir ay bekleyip alabilirim. Ram'leri bir tık sıkıntı gibi gözüküyor, XPG markasını çok bilmiyorum. Ram'ler 8 GB değil 16 GB bu arada, 8 gözüktüğüne bakmayın.
Eki Görüntüle 1113051
Gayet iyi olmuş. Arkadaşın dediği gibi stok soğutucu yetmez o işlemciye.

Gayet iyi olmuş. Arkadaşın dediği gibi stok soğutucu yetmez o işlemciye.
Çıkarılan stok soğutucuyu bir yerde kullanabilme ihtimalim var mı? Kasaya takabilir miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı