7000 TL televizyon önerisi

Monarchz

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Philips kötü bir marka değil ama TV'de Samsung. Amazon'dan almanı tavsiye etmem çünkü sahtekarlara yol açan bir sistemi var. A diye satar sonra tedarik sorunu diyerek B'yi yollar sende iade ile uğraşırsın ama sonuç alamazsın çünkü kullanmış oluyorsun onlara göre.

Arkadaşlar TV alacağım da Android TV Philips mi almalıyım, yoksa Samsung/LG Smart TV alıp Android Box'la mı tamamlamalıyım? Philips kötü bir marka mıdır uzun vadede üzer mi?

Aklımdaki Philips Android TV: Philips The One Performans Serisi 50PUS8505/62 50'' (126 cm) 4K UHD LED Android TV (3 taraflı Ambilight ile) : Amazon.com.tr: Elektronik

Philips 50PUS8505 Android TV kullanıyorum. Şu zamana kadar bir sorunla karşılaşmadım. Oyun oynamak isterseniz oynuyorsunuz APK falanda yükleyebiliyorsunuz, normal bir Android telefon gibi. Gayet güzel. Bu arada siz gene araştırmanızı yapın Samsung/LG Smart TV hiç denemedim onlar hakkında bir şey diyemeyeceğim.

Philips 50PUS8505 Android TV kullanıyorum. Şu zamana kadar bir sorunla karşılaşmadım. Oyun oynamak isterseniz oynuyorsunuz APK falanda yükleyebiliyorsunuz, normal bir Android telefon gibi. Gayet güzel. Bu arada siz gene araştırmanızı yapın Samsung/LG Smart TV hiç denemedim onlar hakkında bir şey diyemeyeceğim.

VA panel diye biraz tereddüt ediyorum. Acaba ışıkta renkler yine canlı mı?

Geri
Yukarı