7000 TL'ye dahili hoparlör ve IPS panel monitör önerisi

Nyschue

Hectopat
Merhabalar iyi forumlar,

Görüntü kalitesi yüksek olan, film izlemek ve atmosferi güzel oyunları oynamak için kullanacağım bir monitör istiyorum. IPS panel olması, 24 veya 27 inç olması ve en önemlisi dahili hoparlörü olmasını istiyorum. Normalde 5+1 ses sistemim var ancak masamda çok fazla yer kapladığı için ve film izlerken oyun oynarken kulaklık kullandığım için ekstra hoparlör bağlamak istemiyorum. Ses kalitesi çok önemli değil o yüzden.

7000 liraya kadar çıkabilirim. Bu fiyat aralığında önerilerinizi bekliyorum.

Merhabalar iyi forumlar,

Görüntü kalitesi yüksek olan, film izlemek ve atmosferi güzel oyunları oynamak için kullanacağım bir monitör istiyorum. IPS panel olması, 24 veya 27 inç olması ve en önemlisi dahili hoparlörü olmasını istiyorum. Normalde 5+1 ses sistemim var ancak masamda çok fazla yer kapladığı için ve film izlerken oyun oynarken kulaklık kullandığım için ekstra hoparlör bağlamak istemiyorum. Ses kalitesi çok önemli değil o yüzden.

7000 liraya kadar çıkabilirim. Bu fiyat aralığında önerilerinizi bekliyorum.

240Hz benim için çok fazla zaten sistemim o kadar fps veremez. Onun haricinde Liyama markasını daha önce hiç duymadım, bir sorun ile karşılaşırsam mağdur olur muyum. Güvenilir bir marka mı.

Geri
Yukarı