7000 TL'ye fare ve monitör önerisi

Bütçe
7000

AliEfeDastemir

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi sosyaller. Trendyol'dan taksitle monitor ve mouse alacağım. Monitor minimum 165 Hz olmalı ve en az 24 inch olmalı. Farede da claw grip tutuyorum.
Ve kablosuz kullanıyorum. Mouse Max 60 gr olmalı. Sadece Trendyol'dan alabilirim.

Herkese iyi sosyaller. Trendyol'dan taksitle monitor ve mouse alacağım. Monitor minimum 165 Hz olmalı ve en az 24 inch olmalı. Farede da claw grip tutuyorum.
Ve kablosuz kullanıyorum. Mouse Max 60 gr olmalı. Sadece Trendyol'dan alabilirim.

Monitörü bizzat kendim kullandım görüntü kalitesi VA panel olduğu için çok güzel
Sensei Ten piyasadaki en iyi farelerden biridir sensörlü dolayısıyla SteelSeries'in en iyi sensörü olan true move Pro var
Çok azıcık aştı 7000 TL'yi kusura bakma kardeşim.

200 lira aşıyor. Pek sağlam monitör bulamadım, 165 ve 144 hz bakabilirsin istersen. Ona göre güzel bir mouse alırsın.

200 lira aşıyor. Pek sağlam monitör bulamadım, 165 ve 144 Hz bakabilirsin istersen. Ona göre güzel bir mouse alırsın.

Bunun yerine yari fiyatından ucuz olan Odyssey G3'u alması daha mantıklı olur ya da hemen hemen G4 le aynı fiyatta olan G5'i.

Yeni konular

Geri
Yukarı