7000 TL'ye ITX sistem toplama

Bütçe
7000
O iki ekran kartı da ısınma sorunlu yalnız.
Attığım kasanın ekran kartı boyutuna baktım şimdi, bu modeller sığıyor. 255MM ekran kartı desteği varmış kasanın. Bu attığım model 235 MM.
Bu da 196 MM.

Bütçeni aşıyor ama düşünürsen bu da sığıyor. 209 MM yazıyor.

Attığım kasanın ekran kartı boyutuna baktım şimdi, bu modeller sığıyor. 255mm ekran kartı desteği varmış kasanın. bu attığım model 235 mm.
Bu da 196 mm.

Bütçeni aşıyor ama düşünürsen bu da sığıyor. 209 mm yazıyor.

Benim attığım kasa tek atar tek eksisi SFX istiyor, onu da silikon ile ATX yapılabilir. Toplamda 7 tane fan desteği ve 240mm radyatör desteği var, ve güncel 🙂

Benim attığım kasa tek atar tek eksisi SFX istiyor, onu da silikon ile ATX yapılabilir. Toplamda 7 tane fan desteği ve 240mm radyatör desteği var, ve güncel. 🙂
Türkiye'de 3-4 sitede var, ancak stoklarında yok. İyi bir ürün olabilir ama stokta olmayan bir şey için konuşmak boş. Bu da gayet güzel bir kasa, ancak 7000 TL bütçeye 980 TL'lik kasa önermem herhalde.

Benim attığım kasa tek atar tek eksisi SFX istiyor, onu da silikon ile ATX yapılabilir. Toplamda 7 tane fan desteği ve 240mm radyatör desteği var, ve güncel 🙂
Attığın kasa ülkede yok diye biliyorum. Hem bu bütçede Silverstone Sugo daha iyi olur.

PSU boyutu çok daha küçük oluyor ama böyle kasalarda çoğu zaman yine ATX PSU destekleniyor. Hem iyi SFX PSU ülkede yok. Bütçenizi 8000 TL gibi bir şey yapabiliyorsanız RTX 2060'lı sistem toplanır ama sanırım bu bütçeye 1660S iyi gider.

Son düzenleme:
Attığın kasa ülkede yok diye biliyorum. Hem bu bütçede SilverStone sugo daha iyi olur.

PSU boyutu çok daha küçük oluyor ama böyle kasalarda çoğu zaman yine ATX PSU destekleniyor. Hem iyi SFX PSU ülkede yok. Bütçenizi 8000 TL gibi bir şey yapabiliyorsanız RTX 2060'lı sistem toplanır ama sanırım bu bütçeye 1660S iyi gider.

Hocam var, şimdilik Qp'de stoğu yok sadece. Fiyatı 700 TL idi, 500 Sugo 13'e vermek yerine daha mantıklı olur bence.

Normal PSU'ya göre daha küçük, doğal olarak daha pahalı oluyor.

Hocam var, şimdilik Qp'de stoğu yok sadece.
Biliyorum, onu demek istedim zaten.
Corsair Cmk8gx4m1d3000c16 Vengeance Lpx 8 Gb 3000mhz Ddr4 Pc Ram | Trendyol x2

@Mertau Dediğim gibi bütçeni 8000 TL yapabiliyorsan RTX 2060 sığdırılır ama sana kalmış.

Son düzenleme:
@enonertetanem Asus Prime B460I-PLUS 2933mhz(OC) RGB M.2 1200p Mini-ITX Anakart anakart bu olsa daha iyi olabilir, fiyat farkı çok yok. Eğer fiyat çok aşılırsa SATA gücünde M.2 tercih edilebilir WD Green, 480GB, Dahili PC SSD, SATA M.2 - WDS480G2G0B: Amazon.com.tr
O anakartı koyacaktım da bütçeyi 100 TL aşıyordu, aşabiliyorsa değiştirebilir. O SSD kötü, Green serisi hiç iyi değil benim düşüncemde. Zaten A2000 alabiliyor şuan.

Geri
Yukarı