7000 TL'ye kadar ekran kartsız sistem önerisi

Bütçe
7000

stepby123

Decapat
Daha fazla  
Selamünaleyküm arkadaşlar AM3 DDR3 sistemimi oyunları FPS sorunu yaşamadan oynamak için geliştirmek istiyorum elimde fotografını atacagım PSU SSD hard diskler bir de NVIDIA GTX 970 ekran kartı var bu parçalar ekran kartı haricinde yeterli olur mu? Yeterli değilse tavsiyelerenizle birlikte sistem toplamak istiyorum yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• psu.jpg
    psu.jpg
    99,8 KB · Görüntüleme: 22
  • harddisk.png
    harddisk.png
    67,9 KB · Görüntüleme: 22
Selamünaleyküm arkadaşlar AM3 DDR3 sistemimi oyunları FPS sorunu yaşamadan oynamak için geliştirmek istiyorum elimde fotografını atacagım PSU SSD hard diskler bir de NVIDIA GTX 970 ekran kartı var bu parçalar ekran kartı haricinde yeterli olur mu? Yeterli değilse tavsiyelerenizle birlikte sistem toplamak istiyorum yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Sistemi satıp yeni bir sistem toplamaniz daha iyi olur hocam.

Sistemi satıp yeni bir sistem toplamaniz daha iyi olur hocam.

Zaten satacağım 0'dan DDR4 anakart RAM işlemci alacağım sadece yukarıda yazdıgım parçalar kalacak veya uygun olmazsa onları da değiştireceğim ekran kartı hariç ekran kartını yetersiz kalırsa ileride değiştireceğim.

Zaten satacağım 0'dan DDR4 anakart RAM işlemci alacağım sadece yukarıda yazdıgım parçalar kalacak veya uygun olmazsa onları da değiştireceğim ekran kartı hariç ekran kartını yetersiz kalırsa ileride değiştireceğim.

Ekran kartı dışındaki parçaları satarak yeni bir sistem toplayabilirsiniz.
14.000'e 0 RX6600 sistem bulunabiliyor hocam
Ve ya 2. El RX6600 bir kart alınabilir.

Ekran kartı dışındaki parçaları satarak yeni bir sistem toplayabilirsiniz.
14.000'e RX6600 sistem bulunabiliyor hocam.

İhtiyacım olan ekran kartılı sistem degil hocam ekran kartı elimde var ekran kartı dışındaki parçalar yeni toplayacağım sisteme otururmu diye öğrenip yeni sistemide 0'dan anakart RAM işlemci dahil şeklinde alacaktım.

İhtiyacım olan ekran kartılı sistem degil hocam ekran kartı elimde var ekran kartı dışındaki parçalar yeni toplayacağım sisteme otururmu diye öğrenip yeni sistemide 0'dan anakart RAM işlemci dahil şeklinde alacaktım.

Hocam GTX970 eskimedi mi ama onun için RX6600 önerdim.

Yani satmayadabilirim satmamış halimdeki bütçe 7000 elimdeki sistem bir büyügümün ona da devredebilirim sadece ekran kartını ve yukarıdaki yazdıgım parçaları alır üzerine sistem kurarım diye düşündüm o yüzden tavsiye bekledim.
11 bine RX 6600 sistemler çıkıyor o sistemi 3 bine satmaya başarbilirsen 1k de sen ekleyebilirsen 0 sistem alabilirsin. Tabii forumda indirim yerini takip etmen gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı