7000 TL'ye kadar telefon önerisi

fyodors

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 1 yıl kullandığım POCO X3 Pro telefonuma veda etmek üzereyim. Oyun oynamak için almıştım fakat mobil oyunlar bir yere kadar sıkmaya başladı biraz da.
Sizden istediğim yeni telefonum günlük kullanım kamerası ve ekranı tatmin edici olsun, oyun girerim ara sıra kasma donma olmamasını istiyorum önerileriniz nelerdir?
Şu ana kadar Samsung M23 5G buldum nasıl telefondur sizce?

Arkadaşlar 1 yıl kullandığım POCO X3 Pro telefonuma veda etmek üzereyim. Oyun oynamak için almıştım fakat mobil oyunlar bir yere kadar sıkmaya başladı biraz da.
Sizden istediğim yeni telefonum günlük kullanım kamerası ve ekranı tatmin edici olsun, oyun girerim ara sıra kasma donma olmamasını istiyorum önerileriniz nelerdir?
Şu ana kadar Samsung M23 5G buldum nasıl telefondur sizce?

Redmi Note 11 Pro öneririm kamerası da güzel bence 7 bin değil de çok azıcık daha katarsan pişman olmazsın.

Onu düşündüm fakat fiyatı hafif tuzlu gibi ekleme yapabilirsem yaparım şuanki telefonumu 6400-6500'e elden çıkarırsam ekleme yaparım biraz da.

Redmi Note 11 Pro öneririm kamerası da güzel bence 7 bin değil de çok azıcık daha katarsan pişman olmazsın.
Hocam MIUI yazılımdan dolayı hiç geçmek istemiyorum ne yalan söyleyeyim kendim deneyimledim.

Neden veda ediyorsun yeni telefona.
Hocam oyun oynamaktı telefonun büyük orandaki amacı artık sıkıldım diyelim diğer günlük şeyler için de pek karşılamıyor beni ve biraz da ağır.

Yeni konular

Geri
Yukarı