7000 TL'ye notebook önerisi

hAllederiz

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Çağrı Merkezi Yöneticisi
Selamlar arkadaşlar. Kız arkadaşıma laptop alacağız. PC'den anlıyorum ama laptop parçaları çok bilgim dahilinde değil. PC'den bildiklerim kadarıyla o fiyat aralığında bulabildiğim en iyi laptop alttaki. Kız arkadaşım genellikle işlerini yapmak için kullanacak.. Alttaki linkten daha iyi bir laptop varsa önerirseniz memnun olurum. Ortalama düzeyde oyun oynatsa da iyi olur.

Benim baktığım laptop;

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar arkadaşlar. Kız arkadaşıma laptop alacağız. PC'den anlıyorum ama laptop parçaları çok bilgim dahilinde değil. PC'den bildiklerim kadarıyla o fiyat aralığında bulabildiğim en iyi laptop alttaki. Kız arkadaşım genellikle işlerini yapmak için kullanacak.. Alttaki linkten daha iyi bir laptop varsa önerirseniz memnun olurum. Ortalama düzeyde oyun oynatsa da iyi olur.

Benim baktığım laptop;
Güçlü olması için Oyun Bilgisayarı iyi olabilir.
Ancak o fiyata Monster'den başka bir Gaming Laptob bulunabilirmi bilmem ?

Benim baktığım laptop;
Hocam iş odaklı ise Huawei Matebook modellerine bakabilirsiniz. Eğer oyun içinse bu laptobu öneririm:

7000 geçmemesi gerekiyor arkadaşlar. Birde 500GB SSD olsa iyi olur. Detay vermeyi unutmuşum.

Geri
Yukarı