7000 TL'ye NVIDIA veya AMD ekran kartı önerisi

Drachen R50

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, 2K'da tatmin etmediği için 2060 Super kartimi satip daha guclu bir kart alacağim. Ancak AMD ve NVIDIA arasında kaldım. Kas gücü olarak bakarsak eğer AMD alirsam daha çok FPS alirim ancak driver sorunlari biraz korkutuyor. Yoksa NVIDIA fanı falan değilim aksine AMD seviyorum.

Siz ne diyorsunuz?
Bütçem; 7000 TL.
İşlemci: 12400F.
Düşündüğüm modeller; 3070, 6800 ve 6800 XT.
PSU: NZXT C550.
Kasa; MSI MAG Vampiric 100R.

Son düzenleyen: Moderatör:
İkinci el 6800XT alınabilir, 2K'da 3070 ile VRAM sıkıntısı çekersin muhtemelen. Yalnız PSU yetmeyecektir. Değiştirmen gerek.

Merhaba, 2K'da tatmin etmediği için 2060 Super kartimi satip daha guclu bir kart alacağim. Ancak AMD ve NVIDIA arasında kaldım. Kas gücü olarak bakarsak eğer AMD alirsam daha çok FPS alirim ancak driver sorunlari biraz korkutuyor. Yoksa NVIDIA fanı falan değilim aksine AMD seviyorum.

Siz ne diyorsunuz?
Bütçem; 7000 TL.
İşlemci: 12400F.
Düşündüğüm modeller; 3070, 6800 ve 6800 XT.
PSU: NZXT C550.
Kasa; MSI MAG Vampiric 100R.

Ekran kartını satıp alabiliyorsan 6800XT alabilirsin RTX 3080 le eşit bir model.

Bir yayıncı ve içerik üretici olarak tavsiyem, yayın yapmayı düşünüyorsan Nvidia kartlardan şaşma derim. AMD aldığında sadece donanım alıyorsun. Nvidia'da çok kullanışları ileri dönük yazılımları satın almış oluyorsun.

Bir yayıncı ve içerik üretici olarak tavsiyem, yayın yapmayı düşünüyorsan NVIDIA kartlardan şaşma derim. AMD aldığında sadece donanım alıyorsun. NVIDIA'da çok kullanışları ileri dönük yazılımları satın almış oluyorsun.

Render ve yayın olarak NVIDIA saf güç olarak AMD hatalar en az seviyelerde artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı