7000 TL'ye sistem toplama

Bütçe
7000
1650'yi besleyecek güçte arkadaş daha sonra işlemciyide ekran kartını da yenileyecekmiş.

200 lira verip benim attığım sistemi al hatta acelen yoksa onu da alma.

Vallahi kötü işlemci hiç çekilmez, arkadan birçok işlem/sayfa açmak istiyorsa bence 10105F daha mantıklı ekran kartı hadi neyse oyun içi etki ediyor ama işlemci her yerde.

1650'yi besleyecek güçte arkadaş daha sonra işlemciyide ekran kartını da yenileyecekmiş.
Attığım sistem arkadaşın gereksinimlerini hayli hayli karşılıyor, Benchmark testi sonucu aşağıda:
1652985941973.png

R3 1200 değil af modeli olacak.
O kısmı görmemişim, teşekkürler. İki işlemcinin birebir karşılaşmasını bulamasam da "%2" gibi bir yüzdelikle i310105F'ten daha iyi olan bir işlemciyle karşılaşmasını buldum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O kısmı görmemişim, teşekkürler. İki işlemcinin birebir karşılaşmasını bulamasam da "%2" gibi bir yüzdelikle i310105F'ten daha iyi olan bir işlemciyle karşılaşmasını buldum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çok yakınlar birbirlerine.

Geri
Yukarı