7000 TL'ye telefon önerisi

Bütçe
7000

tlablghn

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar, telefonumu değiştirmeyi düşünüyorum. 4 yıldır Xiaomi Mi 8 kullanıcısıyım. 7000 TL fiyat bandında gözüme çarpan 2 telefon oldu: Bunlardan biri iPhone 11, diğeri ise S20 Plus. Bu ikisi arasında hangisini tercih edebilirim veya sizin önerebileceğiniz telefon var mı? Şimdiden teşekkür ederim.
Başka 7000₺ altı önerileriniz varsa bekliyorum

Son düzenleme:
iPhone 11. Değişiklik iyidir. Ama bu demek değil ki S20+ yabana atılmalı. Xiaomi'den iPhone'a geçme ihtimali olan ilk insanla karşılaşmanın şaşkınlığındayım. Bütçe yüksek olunca telefonlar da zor oluyor, kesinlikle bir mağazaya gidip ikisini de elinize almayı unutmayın.

Mi 10t Pro iyi bir tercih olur.
Kullanıyor musunuz telefonu kamera özellikleri vs iyi mi mi8 kullanıyorum porte modu vs biraz yapay kalıyor. Performans konusunda da pek bir bilgim yok
Başka 7000₺ altı önerileriniz varsa bekliyorum
iPhone 11. Değişiklik iyidir. Ama bu demek değil ki S20+ yabana atılmalı. Xiaomi'den iPhone'a geçme ihtimali olan ilk insanla karşılaşmanın şaşkınlığındayım. Bütçe yüksek olunca telefonlar da zor oluyor, kesinlikle bir mağazaya gidip ikisini de elinize almayı unutmayın.
4 yıldır xiaomi kullanıyorum şuanda ufak ufak kasmaya başladı telefon bu yüzden aklıma iphone takıldı performans konusunda en iyilerden biri çünkü ve bir kaç inceleme izledim iphone 11 s20plusın kamerasına göre daha gerçekçi fotoğraflar çekiyor vs deniyor bu yüzden biraz kafam karıştı s20plus konusunda xiomi mi 10t Pro önerdiler ama ona bakma fırsatım olmadı henüz

3 gün önce S20 Plus aldım. Bence gayet yeterli bir cihaz, ekranı 120Hz yapınca telefon kullanmamışım diyor insan. Ayrıca şarjıda gayet gidiyor bence. Tavsiye ederim.

Bu arada mavi rengini almanızı tavsiye ederim, arka tarafta çok parmak izi kalıyor.

Samsung'dan uzak durmanızı tavsiye ederim pili zamanla çok daha kötü olacak işlemcisinden ötürü ve yine işlemcisi yüzünden çok fazla ısınıyorlar.

Samsung'dan uzak durmanızı tavsiye ederim pili zamanla çok daha kötü olacak işlemcisinden ötürü ve yine işlemcisi yüzünden çok fazla ısınıyorlar.
Hocam Samsungun neyini gördünüz ya? Vallaha elimdeki telefona baktıkça üzülüyorum şu yorumlara. Adım da çıksın istemiyorum ama - çıkmaz da gerçi, aktif değilim hiç, bilmediğim bir şeye bir şey yazmıyorum- dört yıl bitti S6 edge plusla, yalnız batarya değişti geçen sene, şu an ise bir şikayetim yok telefondan yana. S veya Note serisi almayı düşünen birine kullanım ömründen bahsedilmesi bana komik geliyor. A serisi ve altı için bir şey demem, almam da ama lütfen yanlış öneride bulunmayın. (fanboy muamelesi de yapmayın)

Hocam Samsung'un neyini gördünüz ya? Vallaha elimdeki telefona baktıkça üzülüyorum şu yorumlara. Adım da çıksın istemiyorum ama - çıkmaz da gerçi, aktif değilim hiç, bilmediğim bir şeye bir şey yazmıyorum- dört yıl bitti S6 Edge Plus'la, yalnız batarya değişti geçen sene, şu an ise bir şikayetim yok telefondan yana. S veya Note serisi almayı düşünen birine kullanım ömründen bahsedilmesi bana komik geliyor. A serisi ve altı için bir şey demem, almam da ama lütfen yanlış öneride bulunmayın. (fanboy muamelesi de yapmayın)

YouTube'den bakın Exynos alternatiflerine göre ne kadar pil konusunda kötü(git gitde iyice kötü oluyur) performans ve ısınma olarak da çok kötü cihazlar. Samsung Snapdragon getirmediği sürece alınmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı