7000 TL'ye televizyon önerisi

NecroBit

Kilopat
Daha fazla  
Selam. Linkini attığım ürünleri az biraz inceledim. Sizin de görüşlerinizi almak istedim. Anneannem için alıyorum dedim ahım şahım bir şey olmasına gerek yok dedim, Android olmasın gibisinden fakat o tip markaların görüntü kaliteleri çok dandik. Ben de istiyorum ki kadına almışken iyisini alalım. İnterneti olursa açarım bir şeyler izler diye. Görüntü kalitesi ölü gibi olmasın, canlı olsun diye direttim en son 7000'e kadar zorladık. Piyasa fenalaşmış iyice. Yorumlarınızı ve düşüncelerinizi bekliyorum dostlar.

Şimdiden ilginize sağlık :)

(A101'de daha uygun fiyata mevcut)

(Yine A101'de mevcut daha uygun fiyata. 4K kalitede görüntü verebilmesi cezbetti gibi)

(Ekranı diğerlerine göre daha canlı gibiydi. Ama fazla yorum yok.)

(A101'de kapalı kutudaydı)

(ekranı diğerlerine göre daha canlı gibiydi. Ama fazla yorum yok.)

(Philips)

Selam. Linkini attığım ürünleri az biraz inceledim. Sizin de görüşlerinizi almak istedim. Anneannem için alıyorum dedim ahım şahım bir şey olmasına gerek yok dedim, Android olmasın gibisinden fakat o tip markaların görüntü kaliteleri çok dandik. Ben de istiyorum ki kadına almışken iyisini alalım. İnterneti olursa açarım bir şeyler izler diye. Görüntü kalitesi ölü gibi olmasın, canlı olsun diye direttim en son 7000'e kadar zorladık. Piyasa fenalaşmış iyice. Yorumlarınızı ve düşüncelerinizi bekliyorum dostlar.

Şimdiden ilginize sağlık :)

(A101'de daha uygun fiyata mevcut)

(yine A101'de mevcut daha uygun fiyata. 4K kalitede görüntü verebilmesi cezbetti gibi)

(A101'de kapalı kutudaydı)

(Philips)

Bu ürünler alınabilir.
Sana tavsiyem 32 almaman yönünde olur.
https://www.hepsiburada.com/toshiba...alicili-full-hd-smart-led-tv-pm-HBC00000UR34S

Yeni konular

Geri
Yukarı