70000-75000 TL civarında RTX 4080'li laptop önerisi

Bütçe
75000
Önceki kullandığım cihazda da G-SYNC destekli 165Hz %100 renk uyumlu güzel bir panel vardı, MSI'ı almam durumunda bunun ne kadar canımı sıkacağını bilmiyorum.

Rahat etki eder kullanıma, en mantıklısı teknoloji mağazasına gidip bakmak ama. Bu arada, Helios'un CPU performansı zayıf 13900HX'in performansini düzgün veremiyor. Performans açısından burada Vector = M16>Helios>Strix>Omen.

M16 performans açısından hoş olsa da klasik Dell, yazilimsal anlamda gene yapamamış sıkıntılar yaşamanız olası bunu da belirteyim. Panel açısından M16 DCI-P3 kapsıyor, bayağı iyi.

Rahat etki eder kullanıma, en mantıklısı teknoloji mağazasına gidip bakmak ama. Bu arada, Helios'un CPU performansı zayıf 13900HX'in performansini düzgün veremiyor. Performans açısından burada Vector = M16>Helios>Strix>Omen.

M16 performans açısından hoş olsa da klasik Dell, yazilimsal anlamda gene yapamamış sıkıntılar yaşamanız olası bunu da belirteyim. Panel açısından M16 DCI-P3 kapsıyor, bayağı iyi.
Omen'in diğer özellikleri her ne kadar şişirilmiş dursa da dediğiniz gibi performansta en kötüsü ise almamak daha mantıklı, bir mağazaya gidip Vector panelini deneyimlemekte fayda var.

Techmindbilişim alışveriş yaparken dikkatli olunuz! Garanti süresi 1 yıl olarak geçiyor. Bazen de teşir ürünlerini satıyor bir diğeri ise satın aldığınız ürünü almadan önce ilgili firmanın garanti verip vermediğini sorunuz. Sonra başınız ağrıyabilir.

Kesinlikle msi vector'dan uzak durun. Ben 4090 olan modeli satın alıp iade ettim. Daha windows açılış ekranında başlayan kulak tırmalayan yüksek fan sesinden tutun rezil hoparlörüne kadar her şeyiyle bu segmentin ürünü değil. Msi kesinlikle eski kalitesinde değil.

Ve merak ederseniz evet bios update vs hiçbir şey etki etmiyor.

Kesinlikle msi vector'dan uzak durun. Ben 4090 olan modeli satın alıp iade ettim. Daha windows açılış ekranında başlayan kulak tırmalayan yüksek fan sesinden tutun rezil hoparlörüne kadar her şeyiyle bu segmentin ürünü değil. Msi kesinlikle eski kalitesinde değil.

Ve merak ederseniz evet bios update vs hiçbir şey etki etmiyor.
Muhtemelen Asus Rog Scar 16 G634 ya da Lenovo Legion Pro 7i alacağım zaten ama karar veremedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı