7000TL bilgisayar toplama

Çok amaçlı sistem böyle olur işte. Ekran kartını hem mangal, hem fırın, hem ocak, hem de doğalgaz peteği olarak da kullanabilirsiniz. Kasanın içindeki PSU'yu ise savaş anında lazım olur diye koymuşlar. Hocam siz 6/6 işlemci önermekten vazgeçin, lütfen.

Eki Görüntüle 910302

Hocam kasanın içindeki PSU FSP Hydro biliyorsunuz değil mi?
Ya PSU hakkında hiçbir bilginiz yok yada daha okumayı öğrenememişsiniz.
Kasanın ön tarafıda MESH olduğu için hava akışı gayet iyi olacaktır.
Onun dışında bu fiyata çift fanlı 1650 super almaktansa tek fanlı 1660 super almak daha iyidir.

Bu fiyatta daha iyisi varsa (bence vardır) öneride bulunun lütfen.

Son düzenleme:
Hocam kasanın içindeki PSU FSP Hydro biliyorsunuz değil mi?
Kasanın ön tarafıda MESH olduğu için hava akışı gayet iyi olacaktır.
Onun dışında bu fiyata çift fanlı 1650 super almaktansa tek fanlı 1660 super almak daha iyidir.

Bu fiyatta daha iyisi varsa (bence vardır) öneride bulunun lütfen.
Söktüm okumayı,

2 tane

Ara toplam: 3226,14

Ekran kartı için ayrılan bütçe: 3.773,86

420 lira aşıyor, hiç aşmak istemezseniz:

Kaliteye bak be!

Söktüm okumayı,

2 tane

Ara toplam: 3226,14

Ekran kartı için ayrılan bütçe: 3.773, 86

420 lira aşıyor, hiç aşmak istemezseniz:

Kaliteye bak be!

Hey maşallah asıl bundaki kaliteye bak be!
Garantisiz bütün ekran kartlarını bulmayı başarmışsınız hocam. Helal olsun. İnşallah mining yapılmamıştır o kartlarla. Alacak kişiye acıyorum vallahi.🤣 🤣
SSD'yi 120GB yapmaya utandığınız için 240GB yaptığınıza o kadar eminim ki.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Test overclock ile yapılmıştır.

Son düzenleme:
Sinerji Seginus Intel Core i5 10400F 16GB 480GB SSD GTX1660 Super Sanırım bunu almaya karar verdim. Başka tavsiyesi olan var mı?
Kasa ileride ön tarafı mesh bir kasayla değiştirilirse alınır.

Edit : Kasanın içindeki PSU linkini bıraktığım ''Sarı VS yazılı olan PSU ise'' kronik sorunlu.

Son düzenleme:
Hey maşallah asıl bundaki kaliteye bak be!
Garantisiz bütün ekran kartlarını bulmayı başarmışsınız hocam. Helal olsun. İnşallah mining yapılmamıştır o kartlarla. Alacak kişiye acıyorum vallahi.🤣 🤣
SSD'yi 120GB yapmaya utandığınız için 240GB yaptığınıza o kadar eminim ki.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Test overclock ile yapılmıştır.
Bir insanın depolama ihtiyacını nereden bilebilirim ben? İlla laf edecek bir yer buluyorsunuz ya, hayran kaldım. Tek fanlı ekran kartı yok, SSD'si sizinkine nazaran güzel, kasası sizinkine göre kat kat iyi, Core ile Thread sayısı aynı olan bir işlemci değil. Attığınız benchmarkta OC olduğu için karşılaştırma imkansız. Başka ekran kartları da bulabilirsiniz? Herhangi bir ilanı attım ben. Lütfen bilmeden yorum yapmayın.

Edit: Doğru yanlış yazdığım her şeye emoji bıraktığınız için teşekkürler. Verecek bir cevabınız olmasa bile bunları atmanız gerçekten etik.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı