7000TL laptop önerisi

Selamlar! Hem okul hem de oyun için uygun bir notebook arıyorum, bütçem 7000-7500 lira arası önerilerinizi bekliyorum.

Bu bilgisayar veya bir kaç model üstünü almayı düşünüyorum F/P olarak daha iyi gördüğünüz varsa yazarsanız sevinirim.

Selamlar! Hem okul hem de oyun için uygun bir notebook arıyorum, bütçem 7000-7500 lira arası önerilerinizi bekliyorum.

Bu bilgisayar veya birkaç model üstünü almayı düşünüyorum F/P olarak daha iyi gördüğünüz varsa yazarsanız sevinirim.

Lenovo Acer ASUS gibi markaların laptoplarını öneririm.

Ben size 7299 TL'lik https://www.monsternotebook.com.tr/abra/monster-abra-a5-v15-7/ bu PC'yi öneririm ASUS'a hiç bulaşmayın garantisi sorunlu çok uğraştırır özelliklerine göre FPS değerleri berbat. Lenevo ise özelliklere göre fazla paraya satıyor en mantıklı tercih Monster

Garantisi nasıl sorunlu? Aşırı hızlı ve sorunsuz şekilde işimi halledebildim. Siz ne gibi bir sorun gördünüz veya gözlemlediniz de "hiç bulaşmayın", "FPS değerli berbat" gibi hafife alınmayacak sözler söyleyebiliyorsunuz?

Biraz bakayım dedim de. 7000 TL'ye adam akıllı oyun dizüstü bilgisayarı kalmamış be.
Keşke birkaç hafta önce açsaydınız bu konuyu. ASUS TUF'lar vardı 4600H'lı 1650 Ti falan.

Ben size 7299 TL'lik https://www.monsternotebook.com.tr/abra/monster-abra-a5-v15-7/ bu PC'yi öneririm ASUS'a hiç bulaşmayın garantisi sorunlu çok uğraştırır özelliklerine göre FPS değerleri berbat. Lenevo ise özelliklere göre fazla paraya satıyor en mantıklı tercih Monster

Yarın stoklara geliyormuş, fiyatı yukarı çıkmazsa ve daha iyisini önermezlerse alın bunu.

Garantisi nasıl sorunlu? Aşırı hızlı ve sorunsuz şekilde işimi halledebildim. Siz ne gibi bir sorun gördünüz veya gözlemlediniz de "hiç bulaşmayın", "FPS değerli berbat" gibi hafife alınmayacak sözler söyleyebiliyorsunuz?

ASUS TUF Gaming vardı Ryzen 5 3550H 1650 4 GB 8 GB RAM 256 GB SSD 1 hafta sonra bozuldu garantiye verdim para istendi ekranı değişeceğiz dediler vermedim vermem için zorladılar kulanıcı hatası dediler bende iade ettim ayrıca Valorant High grafiklerde 60 FPS nedir ben bu PC'ye 7.5 k vermişim şu an eski PC mi kullanıyorum ayın 8'inde mosnter alacağım arkadaşım 3 yıllık Monster'da (i7 7700K 1050 4 GB 8 GB RAM) High graiklerde 80 FPS alıyor.

ASUS TUF Gaming vardı. Ryzen 5 3550H 1650 4 GB 8 GB RAM 256 GB SSD 1 hafta sonra bozuldu garantiye verdim, para istendi ekranı değişeceğiz dediler. Vermedim, vermem için zorladılar. Kulanıcı hatası dediler bende iade ettim. Ayrıca Valorant High grafiklerde 60 FPS nedir? Ben bu PC'ye 7.5 k vermişim, şu an eski PC mi kullanıyorum ayın 8'inde Monster alacağım. Arkadaşım 3 yıllık Monster'da (i7 7700K 1050 4 GB 8 GB RAM) High grafiklerde 80 FPS alıyor.

Sizin cihazınızda sorun olduğunu düşünüyorum. 1650 3550H ile asla 60FPS altı görmedim Valorant oynarken, dedikleriniz doğruda olabilir. Ama tek sizin yaşadığınız bir olay için direk kötülemeye başlamanızın uygun olmadığını düşünüyorum, zira ben hiçbir sıkıntı da yaşamadım.

Geri
Yukarı