7000TL Monitör Dahil Sistem Tavsiyesi

@MagniBlue güzel kardeşim önemli değil biz herzaman burdayız.
1-Donanım Haber forumu gerçekten çok köklü fakat kullanıcı kitlesi gerçekten berbat yoksa Mesut abi'yi çok severim.
2-Hayali sistem dememim nedeni herkez senin gibi konu açıyor fakat nedense bir türlü toplayamıyor.
3-Kingston koymamın nedeni hem fiyat olarak cüzzi hemde kalitelidir kendisi bu'da tecrübe ile sabit.
4-Sen bilmeyen cahillerin sözüne kanıpta sakın gidip Titan X alma şimdi arkadaşın dediği gibi gidip Titan X alırsın ram'den kısılır anakart'tan kısılır herşey'den kısılır ama aldığın tek şey 10 fps bilemedin 15 fps artış olur.GTX 980Ti zaten Titan X'in kırpılmış versiyonu yani overclock'larsan Titan X olur ;).
5-Msi Z170A Gaming M7 yoktu o yüzden Asus Maximus VIII Hero koydum yoksa herzaman tercihim M7'den yana ha bu demek değilki Asus kötü kesinlikle hayır oda muhteşem fakat M7 ile daha iyi overclock'lanabiliyo işlemci.Yani çok kolay M7 ile overclock yapmak.
6-Bu arada ram'lerde 3000mhz dikkatinizi çekerim :).
İyi sosyaller.
Hocam sistemin aynısını gidip alıcam fakat monitörün 2 ms olması ve daha iyi monitörler bulunmasından dolayı biraz kararsızım. 6600K ve Z170 Pro Gaming e düşürüp Asus VX278 almayı planlıyorum diğer parçalar sabit kalacak şekilde. Ne düşünüyorsunuz?

@MagniBlue güzel kardeşim saçmalama 1Ms için gidipte işlemci'den anakart'tan kısılmaz eğer gerçekten alacaksan git benim söylediğimi al.
@heavystorm01 hocam'ada bir sor bilgisine güvendiğim bi insandır.
Ya gerçekten söylediğin gibi bir hataya düşme lütfen benim içim acır.
Ha bide alınca lütfen resimlerini çek yolla çok merak ediyorum.

Tasarımı muhteşem olur bu sistemin bunu almalısın daha iyi olur. İçine birde renkli led :) :) Toplam 7.150,96 TitanX öylesine koymuştum :)

kas.PNG
kas2.PNG
mon.PNG
san.PNG

@MagniBlue güzel kardeşim saçmalama 1Ms için gidipte işlemci'den anakart'tan kısılmaz eğer gerçekten alacaksan git benim söylediğimi al.
Hocam haklısınız kısılmaz fakat 6700K ve Hero benim gibi bir oyuncu için biraz gereksiz gelince monitöü yükseltiyim dedim. Fakat haklısınız. Bu monitör dışında başka tavsiyeniz var mı benzer fiyat aralığında? Onun dışında alıcam sistemi 1 Mayıs'ta. SS leri yollarım ilk gün hocam benchmarklarla.

Hocam kasayı Dark N10 yapmayı düşünüyorum yada Zalman MS800 ya da Versa N23. Onun dışında bazı parçalar Amazondan alınacağı için sanırım monitörü daha sağlam 600-700TL arası birşey alabilirim.

Tasarımı muhteşem olur bu sistemin bunu almalısın daha iyi olur. İçine birde renkli led :) :) Toplam 7.150,96 TitanX öylesine koymuştum :)

Eki Görüntüle 155041 Eki Görüntüle 155042 Eki Görüntüle 155043 Eki Görüntüle 155044
Hocam kasa nedir gözükmüyor?

@MagniBlue bak kardeşim yarın bir gün youtuber'lığa heveslenirsin sonra dersin ki lan ben ne yaptım. Anladınmı ?
Ne bileyim overclock'a heveslenirsin falan.O zaman faydasını görürsün hemde atıyorum 6600k 5 sene ise i7 6700k 7 sene götürür hiç bir türlü zararına olmaz.Aynı zamanda senin dediğin o anakart işlemci düşürme olayı adamın fazla bütçesi yoktur ekran kartı'nı iyileştirmek için yapar.Senin ekran kartın en güçlü gpu olacak.Kasa'yıda Dark N10 falan yapma bi sisteme bak söylediğin kasaya bak hiç mantığın alıyomu ?

Hocam güzel kasa fakat hangi siteden aldınız anlayamadım. Türkiye satışı var mı? Ayrıca avantajları nedir kasanın tasarımı dışında

@MagniBlue bak kardeşim yarın bir gün youtuber'lığa heveslenirsin sonra dersin ki lan ben ne yaptım. Anladınmı ?
Ne bileyim overclock'a heveslenirsin falan.O zaman faydasını görürsün hemde atıyorum 6600k 5 sene ise i7 6700k 7 sene götürür hiç bir türlü zararına olmaz.Aynı zamanda senin dediğin o anakart işlemci düşürme olayı adamın fazla bütçesi yoktur ekran kartı'nı iyileştirmek için yapar.Senin ekran kartın en güçlü gpu olacak.Kasa'yıda Dark N10 falan yapma bi sisteme bak söylediğin kasaya bak hiç mantığın alıyomu ?
M7 ile Hero karşılaştırırsak ses çipi, Ethernet , bileşen kalitesi be yazılım olarak hangisi daha iyi? OC potansiyelini değerlendirmeyin çünkü bana ikisi de yeter.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı