7000TL telefon tavsiyesi

• Konuyu başlatan Itx
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 283

Itx

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Annem için günlük kullanıma uygun, taksitle alacağım için sadece Hepsiburada'nın kendi sattığı telefonlardan tavsiye istiyorum. İşlemci performansı vs. çok önemli değil, stabil ve uzun süre kullanabileceği bir şey lazım. Kamera ve batarya öncelikli olursa iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Annem için günlük kullanıma uygun, taksitle alacağım için sadece Hepsiburada'nın kendi sattığı telefonlardan tavsiye istiyorum. İşlemci performansı vs. çok önemli değil, stabil ve uzun süre kullanabileceği bir şey lazım. Kamera ve batarya öncelikli olursa iyi olur.
•Redmi Note 10 Pro ve M33.
Bunlar içinde bütçe arttırmanız gerek. Aşağısı istediklerinizi karşılamaz.

Bütçeyi arttırıp Realme 8 almanı tavsiye ederim.

Galaxy M23 5G. Ekranı biraz kötü ama 120Hz olduğu için akıcı, bunun dışında batarya performansı çok iyi işlemcisinden dolayı.

M23 bizzat kendim kullanıyorum ama 4 GB RAM'in o kadar uzun süre götürmeyeceği kanaatindeyim. Kamerası baya kötü ( tamam eyvallah iphone kamerada ayrı bir seviye de 7 sene önce çıkmış 6S'ten iyi olmasını beklerim açıkçası)
Stabilite istiyorsan Android tarafında Samsung alman daha iyi olur. M23 bütçeyi aşıyor, kamera ve ekran olarak da iyi bir model değil.
Bütçeyi aşmıyor, acaba m33 yazmak mı istemiştiniz?

•Redmi Note 10 Pro ve M33.
Bunlar içinde bütçe arttırmanız gerek. Aşağısı istediklerinizi karşılamaz.
En sonda bu ikisi arasında kaldım, kamera ve ekran konusunda redmi daha iyi. İşlemci konusunda m33. En can alıcı nokta stabilite benim için. Hangisi daha uzun süre götürür sizce?

Yeni konular

Geri
Yukarı