7000TL'ye sistem önerisi

Sistem hayali gibi duruyor ama 7000 TL bi sisteme verilmez diyemezsin. Adamın parası vardır alıyordur. Adama karışmanın bi anlamı yok parayı verecek de o oynayacakda .
Bu arada biraz beklemeni öneririm. z97 chipsetli güzel bi anakart ve 4790K alırsın 4790 piyasada 4790K ise haziranda piyasaya sürülecek.
Katılıyorum. Bakınız ben de 5 bin tl üzeri sistem kuracağım. Üyeliğimin öncesinden beridir forumu takip ediyor, öğreniyorum. Açıkçası hayali sistem konusunu bir insan niye açar anlamıyorum. Aylar öncesinden açmıyorum konuyu o kadar. İyi forumlar dilerim.(Şimdiden belirteyim de sürpriz olmasın hayali diye... :) )

Görüşleriniz için öncelikle hepinize teşekkür ederim. Buyrun resimler arkadaşlar:

20140515_152908.jpg

20140515_152917.jpg

20140515_153112.jpg

Sistem hayal gibi duruyor.
Resimleri incelemeni öneririm ;)

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakartı iade etme şansın var mı? Z97 anakart alıp ileride Broadwell işlemci takabilirsin. Z97 MPower Max AC öneririm.

o güç kaynağı ne öyle şehir trafosu alaydın ? :D şaka bi yana güç kaynağı biraz fazla olmuş.
:D:D:D gülmekten öldüm yaa :D varmı kaliteli öneriniz :D
Anakartı iade etme şansın var mı? Z97 anakart alıp ileride Broadwell işlemci takabilirsin. Z97 MPower Max AC öneririm.
Broadwell işlemcili bir canavar. Kardesime hediye olarak toplamak istiyorum ama bir kaç ay sonra bu tabi. :D
Herzamanki gibi abartı paralar hayali sistemler. :):kalp::kalp::neo:
Resime gel.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı