7000TL'ye sistem toplama

Bütçe
7000
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi günler öncelikle kardeşime sistem bakıyoruz kafamızda şöyle bir bütçe var 7000TL'ye kasa toplayıp 2000TL'ye monitör alıp kalan 1000TL ile de kulaklık mouse ve klavye almayı düşünüyoruz. 2. el olabilir ekran kartı mümkünse GTX 1060 altı bir şey olmasın. Kardeşim daha çok Valorant tarzı oyunlar oynayacağı için işlemci çok dandik olmasa iyi olur. Bunu dışında bir de monitör önerisi verirseniz çok iyi olur. Son olarak eğer 2. olacaksa kesinlikle İzmir'den olmalı. Şimdiden teşekkür ederim mesajı okuduğunuz ve önerileriniz için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar iyi günler öncelikle kardeşime sistem bakıyoruz kafamızda şöyle bir bütçe var 7000TL'ye kasa toplayıp 2000TL'ye monitör alıp kalan 1000TL ile de kulaklık mouse ve klavye almayı düşünüyoruz. 2. el olabilir ekran kartı mümkünse GTX 1060 altı bir şey olmasın. Kardeşim daha çok Valorant tarzı oyunlar oynayacağı için işlemci çok dandik olmasa iyi olur. Bunu dışında bir de monitör önerisi verirseniz çok iyi olur. Son olarak eğer 2. olacaksa kesinlikle İzmir'den olmalı. Şimdiden teşekkür ederim mesajı okuduğunuz ve önerileriniz için.

10000 TL'ye her şey dahil toplayalım mı?

Bu butcede APU toplamak daha mantikli. Ileride ekran karti yukseltmesi yapabilirsiniz.

2x:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

10000 TL'ye her şey dahil toplayalım mı?
Olur.

Bu butcede APU toplamak daha mantikli. Ileride ekran karti yukseltmesi yapabilirsiniz.

2x:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Sağolun fakat apu istemiyorum.

2x:
Apu istememin sebebi rdr 2 veya gta 5de oynayacak olması.

Son düzenleme:
Olur.

Sağolun fakat apu istemiyorum.

Apu istememin sebebi rdr 2 veya gta 5de oynayacak olması.
Bu fiyata alacaginiz sifir sistem maksimum bu performanslari verecektir. Daha yuksek performans icin ikinci ele yonelmeniz lazim. Ayrica bu sistem RDR2'de 1080p low ayarlarda 30-35 FPS, GTA V 1080p high ayarlarda 60 FPS civarlarinda oynatabiliyor. Bilginiz olsun istedim.

Bu fiyata alacaginiz sifir sistem maksimum bu performanslari verecektir. Daha yuksek performans icin ikinci ele yonelmeniz lazim. Ayrica bu sistem RDR2'de 1080p low ayarlarda 30-35 FPS, GTA V 1080p high ayarlarda 60 FPS civarlarinda oynatabiliyor. Bilginiz olsun istedim.
Pardon 2. el yazacağıma 2. yazmışım kusura bakmayın ben zaten daha çok İzmir içi 2. el sistem bakmıştım.

Hocam merhaba ikinci el olarak şu an kullandığım sistemi satıyorum sahibinden ilan no 1093830522. 1060 altı istemiyorum yazmışsınız ancak sistemimdeki 970 ile hemen hemen denk bir GPU. İlan üzerinden mesaj atabilirsin ilgilenirsen.

Sistemde yayın açılacak mı?

Sistemi 10300 TL'ye her şey dahil tamamen sıfır olarak topladım ancak sistem APU oldu Ryzen 5 5600G ile birlikte ama 5600G sandığınız üzere GTX 970 ile denk değil GT 1050'ye yakın ve Dual channel performansı ile 1050 Ti ile çok yakın bir performans elde ediliyor. Bu fiyata daha iyisini tek tek toplayarak ikinci el hariç alamazsınız ama ikinci el tamamen risktir bilginize.

@Barış Kılıç 1936 https://www.akakce.com/islemci/en-u...alti-cekirdek-3-90-ghz-fiyati,1313735326.html

Düzeltme sistem 10300 değil 10685 TL'ye mal oldu. Bütçeyi biraz aşmak zorunda kaldım ama olabildiğince ucuzunu yaptım. Monitör kısmında 6ms olduğu için kafanız karışabilir ama 1 msten sonrası çok fark etmiyor. Ama çok göze batacaksa bütçeniz dahilinde farklı bir model alabilrsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı