700TL sessiz mekanik klavye önerisi

Bütçe
700
Yanlış bilgi
Kırmızı Switch Gamepower. Burada ne kadar kötülense de ben seviyorum açıkçası sonradan sıkılırsan switch değiştirirsin.

Açıkçası bu bütçede alacağınız Red switchten fazla hayır geleceğini sanmam. Blue olarak şunlara bakabilirsiniz;

Kırmızı Switch Gamepower. Burada ne kadar kötülense de ben seviyorum açıkçası sonradan sıkılırsan switch değiştirirsin.

Hangi modelden bahsediyorsunuz? Gamepower alıp da memnun olan bir arkadaşım yok. Ayrıca Hotswapple özellikleri yok diye biliyorum.

Açıkçası bu bütçede alacağınız red Switch'ten fazla hayır geleceğini sanmam. Blue olarak şunlara bakabilirsiniz;

Hangi modelden bahsediyorsunuz? Gamepower alıp da memnun olan bir arkadaşım yok. Ayrıca hotswapple özellikleri yok diye biliyorum.

Hocam kırmızı swichten hayır gelmez derken?

Açıkçası bu bütçede alacağınız red Switch'ten fazla hayır geleceğini sanmam. Blue olarak şunlara bakabilirsiniz;

Hangi modelden bahsediyorsunuz? Gamepower alıp da memnun olan bir arkadaşım yok. Ayrıca hotswapple özellikleri yok diye biliyorum.

Blue Switch almayı düşünmüyorum odada tek kalmıyorum ve genelde gece kullanacağım için istemiyorum.

Red switch yerine membran klavye alın bence, G213 çok iyi seçenek bu fiyatta. Şu anda fiyatı 850TL ama ikinci elde de iyi fırsatlar yakalayabilirsiniz, ya da indirim bekleyin. Ama bu fiyat bandında Redragon'un blue switchleri alınır ama onlar da çok sesli, blue switch sonuçta.

Red Switch yerine membran klavye alın bence, G213 çok iyi seçenek bu fiyatta. Şu anda fiyatı 850TL ama ikinci elde de iyi fırsatlar yakalayabilirsiniz, ya da indirim bekleyin. Ama bu fiyat bandında Redragon'un Blue Switch'leri alınır ama onlar da çok sesli, Blue Switch sonuçta.

Membran klavyeler kötü değil miydi?

Yeni konular

Geri
Yukarı