700W PSU önerisi

Kalitesiz olduğunu neden söylüyorsun? Üreticinin fabrikasında mı çalıştın? Ben ucuz olduğu için attım.
İşte hocam diğerlerine göre uygun fiyatlı olmasının bir sebebi var. Evet 12V kanalından 696W verebiliyor, 750W uygun fiyatlı bir PSU için gayet güzel bir değer ama burada tartışılan PSU'lar ile arasında farklar var, kalitesiz değil ama buradakilerden farklı onu söylemeye çalışıyoruz.

Mesela fabrikasında çalışmadan en basit şekilde, teorik olarak şu listeden faydalanabiliriz, Tier D'de yer alıyor. Tier A'ymış C'ymiş D'ymiş çok önemli değil ama bu liste hem teorik hem de pratik verilere göre hazırlandığı için kağıt üstünde de olsa baz almakta fayda var.

Tier D dediğimiz segmenti de "çok uygun fiyatlı, iGPU sistemler için kullanılabilir" olarak belirtmişler.

İşte hocam diğerlerine göre uygun fiyatlı olmasının bir sebebi var. Evet 12V kanalından 696W verebiliyor, 750W uygun fiyatlı bir PSU için gayet güzel bir değer ama burada tartışılan PSU'lar ile arasında farklar var, kalitesiz değil ama buradakilerden farklı onu söylemeye çalışıyoruz.

Mesela fabrikasında çalışmadan en basit şekilde, teorik olarak şu listeden faydalanabiliriz, Tier D'de yer alıyor. Tier A'ymış C'ymiş D'ymiş çok önemli değil ama bu liste hem teorik hem de pratik verilere göre hazırlandığı için kağıt üstünde de olsa baz almakta fayda var.

Bütçesi varsa 12V kanalından 750W′ın tamamını aktarabilen High Power 750W 80+ GOLD alsın derim ben.

Bütçesi varsa 12V kanalından 750W′ın tamamını aktarabilen High Power 750W 80+ Gold alsın derim ben.

Bunu alacağım hocam nasıl ses falan benim için önemli.

Bunu alacağım hocam nasıl ses falan benim için önemli.
Hocam V2 hakkında bir bilgim yok, sorunlu mu değil mi bilmiyorum. Ben ilk seriyi öneririm, hiçbir sorunu yok.

Geri
Yukarı