700W PSU önerisi

Kalitesiz olduğunu kim söyledi? Donanım işinin şans işi olduğunu unuttunuz galiba...
Evet elektronik şans işi ama eskisi kadar değil. Daha yeni teknolojiler, daha farklı ve dayanıklı iç bileşenler, korumalar işi değiştiriyor. Bütçe varsa iyisine bakılmalı.

Önerilen PSU'lara göre kalitesi biraz daha düşük tabii ki.

Bunun parayla bir alakası yok. Kalitesiz işte. Zaten bunu herkes yapar beyler, herkes kendi aldığı ürünü önerir. Kendini avutuyor muhtemelen.
Kalitesiz olduğunu neden söylüyorsun? Üreticinin fabrikasında mı çalıştın? Ben ucuz olduğu için attım, kendimi avutma bir durumumda yok adam akıllı bir şey önerdim amacın ona da çamur atmak belli ki.

Kalitesiz olduğunu neden söylüyorsun? Üreticinin fabrikasında mı çalıştın? Ben ucuz olduğu için attım, kendimi avutma bir durumumda yok adam akıllı bir şey önerdim amacın ona da çamur atmak belli ki.
Arkadaşım kıt mısın?

VX Plus serisinin kötü olduğunu kim söyledi sana?
Bu bütçe ve bu PSU′ların arasında yeri yok. Bütçesi olan biraz daha fazla para verir, arkasına yaslanır.

Başıma donanım uzmanı ahkam kesildi, objektiflikten uzağız birazcık. Her neyse ben önerimi yaptım isterse onu alır, isterse başkasını alır. Ama şunu unutmayın, Üretici bunu yaparken size Garanti Belgesi sunuyorsa, bozulma ihtimali olduğundandır. İyi günler.

Başıma donanım uzmanı ahkam kesildi, objektiflikten uzağız birazcık. Her neyse ben önerimi yaptım isterse onu alır, isterse başkasını alır. Ama şunu unutmayın, Üretici bunu yaparken size Garanti Belgesi sunuyorsa, bozulma ihtimali olduğundandır. İyi günler.
O zaman herkes PowerBoost alsın haydi bakalım. :D (!) Hocam bu bütçede FSP, Cougar gibi markalar alınabiliyorken kimse daha kalitesiz PSU almaz.

Geri
Yukarı