700W 80+ PSU önerisi

Ziya Tolga

Kilopat
Makaleler
1
Ben öneri rica edebilirim. Ben de değiştirmeyi düşünüyorum. Mümkünse 700W olabilir 80+ olması şart. Modüler olursa makbule geçer.

Son düzenleyen: Moderatör:
En ucuz kaliteli modüler PSU'lar:

Modüler olmayıp kaliteli PSU'lar:

Düşük bütçede kaliteli PSU'lar:

Hocam, modüler PSU için biraz bütçe gerekiyor. Bunu tavsiye ederim.

Silverstone candır.

Bu en ideal F/P 600W olanı biraz sıkıntılı ama 750W olanı bir o kadar mükemmel.

Merhaba arkadaşlar. Öncelikle konunun düzensizliği için kusura bakmayın. Ben aslında direk konuyu açmadım. Moderatör cevap yazdığım bir konudan alıntı yaparak konu açmış ve ceza aldığım için cevap veremedim.

Bütçe 700-750 TL civarında. Arkadaşımın kullandığı şu anda Corsair VS 650 model bir PSU var. Kendisi R5 3600 işlemci, MSI B450M GAMING Plus anakart, RX 480 ekran kartı kullanıyor. Sistemine yeni çıkacak olan RTX 3070 ekran kartından alacak. Elinde bulunan PSU yeni çıkacak olan karta yeter mi? Yetmezse PSU değiştireceğiz.

Merhaba arkadaşlar. Öncelikle konunun düzensizliği için kusura bakmayın. Ben aslında direk konuyu açmadım. Moderatör cevap yazdığım bir konudan alıntı yaparak konu açmış ve ceza aldığım için cevap veremedim.

Bütçe 700-750 TL civarında. Arkadaşımın kullandığı şu anda Corsair vs 650 model bir PSU var. Kendisi R5 3600 işlemci, MSI B450M GAMING Plus anakart, RX 480 ekran kartı kullanıyor. Sistemine yeni çıkacak olan RTX 3070 ekran kartından alacak. Elinde bulunan PSU yeni çıkacak olan karta yeter mi? Yetmezse PSU değiştireceğiz.

Ben olsam değiştiririm Corsair vs serisi iyice düşük tier D bir ürün.

Yeni konular

Geri
Yukarı