7020U laptopta oyunlar çok kasıyor

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
aşırı kötü bir bilgisayarım var yazmaya utanıyorum
RAM
4 gb samsung ram 1600 mhz
SSD veya HDD modeli
sdd kingston 256 gb
Ekran kartı
intelhd graphics 620
Anakart
Laptop Anakart
İşlemci
İNTEL CORE 7020U
Merhaba. Gene ben. Bilgisayarım çok kötü ancak Roblox'da Jailbreak oynamayak istiyorum çok kasıyor. Grafikler umurumda bile değil oyun kasmasın yeterli. Her ne olursa yazın. Üzülüyorum ya oyun çöküyor veya çok kasıyor :(

Sanırım işlemciniz i3-7020U ve o ekran kartıyla böyle bir durum olması normal tavsiyem yeni bir bilgisayar almak bu zamanda kolay değil tabii bütceniz varsa.

O bilgisayarın oyun bile oynatması hayret ettirici bir durum.

Hocam hiç mi çare yok hiç param yok artık ağlıyorum hiçbir şey oynayamıyorum grafikler umurumda bile değil kasmasın yeterli.

Sanırım işlemciniz i3-7020U ve o ekran kartıyla böyle bir durum olması normal tavsiyem yeni bir bilgisayar almak bu zamanda kolay değil tabii bütceniz varsa.

Parada yok :(

Günümüz oyunları zaten hiç optimizasyon yapmıyor güncel sistemlerde bile bazen sıkıntılar çıkıyor o bilgisayarın dediğim gibi şu an tek yapabileceği günlük işler yapması daha fazlasını yapamaz maalesef üzgünüm.

Günümüz oyunları zaten hiç optimizasyon yapmıyor güncel sistemlerde bile bazen sıkıntılar çıkıyor o bilgisayarın dediğim gibi şu an tek yapabileceği günlük işler yapması daha fazlasını yapamaz maalesef üzgünüm.

Offf hiçbir şey yok gerçekten üzgünüm yardımınız için teşekkürler...

Merhaba. Gene ben. Bilgisayarım çok kötü ancak Roblox'da Jailbreak oynamayak istiyorum çok kasıyor. Grafikler umurumda bile değil oyun kasmasın yeterli. Her ne olursa yazın. Üzülüyorum ya oyun çöküyor veya çok kasıyor :(

Hocam YouTube'dan bakabilirsiniz performans arttırma videolarına. Onun haricinde yapılabilecek bir şey yok maalesef...

Roblox gibi basit bir oyunda bile kasması garip aslında, MSI aferburner ile sıcaklık ve kullanım takibi yap belki bir çözüme ulaştırabilir.

Geri
Yukarı