Laptopta oyunlar kasıyor

Rtrn34

Centipat
Daha fazla  
Merhaba bir laptopum var ancak kasmaması gereken oyunlara drop giriyor, kasıyor. Önceden kasmıyordu ama format attım düzelir diye yine aynı var mı bilen umarım kötü bir şey değildir ve çözülür.

Son düzenleyen: Moderatör:
işlemci intel(R)Core (TM)i5-10210U @ 1.60ghz 2.11ghz
8gb ram
mx130 4gb ekran kartı
hocam her oyun kasıyor minecraft bile kasıyor
gta 5 60 fps almam lazımken 15 de geziyor en düşük de

Bizim arabada yavaş gidiyor aynı sorunu yaşayan var mı?
çözülür merak etme :DDD

Sisteminizi tahmin edemeyiz. Önce sisteminizi belirtin.
yazdım sistemimi

Merhaba bir laptopum var ancak kasmaması gereken oyunlara drop giriyor, kasıyor. Önceden kasmıyordu ama format attım düzelir diye yine aynı var mı bilen umarım kötü bir şey değildir ve çözülür.

Format öncesinde aktif driverlar silinmiş olabilir.
DirectX, Redist gibi birçok yazılımı indirip, bilgisayarınıza uygun olanları yüklemeniz gerekiyor format sonrasında.
Ayrıca ekran kartınızı güncellemediyseniz kendi sitesinden, ismini aratarak Driver'ını bulun ve güncelleyin.
Sisteminizi bilmiyorum fakat, bazı oyunlarda optimize sorunları nedeniyle kasması kaçınılmaz, bazı laptoplarda.

DirectX, Redist gibi birçok yazılımı indirip, bilgisayarınıza uygun olanları yüklemeniz gerekiyor format sonrasında.
Ayrıca ekran kartınızı güncellemediyseniz kendi sitesinden, ismini aratarak Driver'ını bulun ve güncelleyin.
Sisteminizi bilmiyorum fakat, bazı oyunlarda optimize sorunları nedeniyle kasması kaçınılmaz, bazı laptoplarda.
hocam formattan önce de kasmaya başlamıştı dediklerinizi de deneyeceğim.

Hocam formattan önce de kasmaya başlamıştı dediklerinizi de deneyeceğim.

Sisteminizle alakalı o halde, bu sürücüler olmadan hiçbir oyunu, istediğiniz FPS de oynayamazsınız ki sisteminize yeterliyse tabii.

Sisteminizle alakalı o halde, bu sürücüler olmadan hiçbir oyunu, istediğiniz FPS de oynayamazsınız ki sisteminize yeterliyse tabii.
sistem yeterli dediğim gibi gta 5 i 60 fps rahat oynamam gerekiyorken 30 fps zor alıyorum.

directx de intel ekran kartı gözüküyor ancak eminim mx130 ekran kartı olduguna intele 4gb diyor formattan önce orda mx130 diyordu.

Geri
Yukarı