70TL’ye klavye önerisi

hower

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, yakın bir zamanda klavyemin üzerine kedim kola döktü ve kullanılamaz hale geldi. Şimdi ise bütçem fazla yeterli olmadığı için 50-70 TL arası beni idare edebilecek klavye arıyorum. Eğer bildiğiniz düzgün ekipmanlar varsa yazarsanız sevinirim. Benim aklımda şu an Everest KB-115 var. Donanım bilgim fazla yeterli olmadığından gözüme güzel gözükeni seçtim 2-3 tane inceleme videosu izledim ve klavye hoşuma gitti. Önerilerinizi bekliyorum.

NOT: Işıklı olursa güzel olur genellikle gece kullanıyorum. :)

Malesef bu bütçeye hem aydınlatmalı hemde kullanışlı bir klavye bulamazsınız.
Bulsanız bile illaki bir eksiği kaçığı vardır.
Size önceden kullandığım ve hala verseler kullanacağım klavye olan A4 Tech X7 klavyesini öneririm. Piyasada 100 tl ye var fakat ben 70 tl ye almıştım Vatan bilgisayardan bir sor derim :D

Merhaba arkadaşlar, yakın bir zamanda klavyemin üzerine kedim kola döktü ve kullanılamaz hale geldi. Şimdi ise bütçem fazla yeterli olmadığı için 50-70 TL arası beni idare edebilecek klavye arıyorum. Eğer bildiğiniz düzgün ekipmanlar varsa yazarsanız sevinirim. Benim aklımda şu an Everest KB-115 var. Donanım bilgim fazla yeterli olmadığından gözüme güzel gözükeni seçtim 2-3 tane inceleme videosu izledim ve klavye hoşuma gitti. Önerilerinizi bekliyorum.

NOT: Işıklı olursa güzel olur genellikle gece kullanıyorum. :)

Ben 7 yıldır Microsoft marka klavye kullanıyorum halen üzerinde bir tane tuşun harfi dahi silinmedi. Kullanım bakımından çok yumuşak ve kolay alışılabilen bir klavye fakat RGB (ışıklandırma bulundurmuyor Microsoft klavyelerinde) Google'a yazarsan fiyatları çok yüksekmiş gibi görebilirsin onlar sadece abartı. 80- 90 TL'ye klavyeler var.

Bu benim san ufak bir önerim. Sen yine de güzel bir araştırma yap birkaç güne Technopat Sosyal'den daha fazla yorum alabilirsin onları da değerlendir. Benim tavsiye ettiğim tarafı kullanış ve kalite bakımından. Ben de klavyemin üzerine çay su kahve dönmüşlüğüm var ama hepsinden sağlam çıktı.

Son düzenleyen: Moderatör:
O paraya gidip G103 de almayın.

Mekanik almıyorsanız, herhangi iki klavye arasında hiçbir fark yoktur. Gidin Logitech ya da Microsoft en ucuz hangisiyse onu alın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı