7100 GS Oyunlarda Yavaşlık Sorunu

Lucifer KT

Hectopat
Daha fazla  
ATI Radeon Aspire x1650 512 MB 400 GHz ekran kartı vardı. Ekran çizgi çizgi oldu ve ekran kartının çalışmadığını anladım. Onun yerine Nvidia GeForce 7100 GS 512 MB ekran kartı alıp taktırdım bilgisayarcıdan fakat bazı oyunlarda yavaş haraket ediyor eskisi gibi değil.

Bu ekran kartı yetersiz mi kalıyor acaba ? Yardımcı olabilir misiniz ne yapmam gerekiyor ?

11.JPG

çözüm verecek olanlar var mı ?

ATI Radeon Aspire x1650 512 MB 400 GHz ekran kartı vardı. Ekran çizgi çizgi oldu ve ekran kartının çalışmadığını anladım. Onun yerine Nvidia GeForce 7100 GS 512 MB ekran kartı alıp taktırdım bilgisayarcıdan fakat bazı oyunlarda yavaş haraket ediyor eskisi gibi değil.

Bu ekran kartı yetersiz mi kalıyor acaba ? Yardımcı olabilir misiniz ne yapmam gerekiyor ?

Eki Görüntüle 199318

çözüm verecek olanlar var mı ?

Yavaş olması çok normal. Çünkü çok eski ve çok yavaş bir kart 7100 GS. Nerden baksan 10. senesini doldurmuş. Günümüzde ucuz fiyata alacağınız herhangi bir kart bu karttan her şekilde hızlı olur. Sokakta bana bedava 7100GS verseler almam bu saatten sonra. Milâdını dolduralı çok zaman oldu.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı