710M Ekran Kartı CS 1.6 Kasma Sorunu

mami1234

Kilopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Kötü bir sistemim olduğunu biliyorum lakin CS 1.6'yı rahatlıkla oynatması gereken bir sistemim var. İlginç bir şekilde oyunda FPS düşüşleri ve ani donmalar yaşıyorum. Grafik ayarlarını düşürdüm, Steam'dan oyunun dosyalarını doğruladım ama nafile. Nasıl çözebilirim bu sorunu yardımcı olursanız sevinirim

Sistemim ;
RAM : 4GB- 1600 MHz CL11
İşlemci : İ3 3110M 2.4 GHz
Ekran Kartı : Nvidia 710M
İşletim Sistemi : Windows 10 Home

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartının Nvidia'nın sitesinden son güncellemesini indir. Kurmadan önce DDU ile eski sürücünü komple sil. Sonra yeni indirdiğini yükle ve Nvidia kontrol panelinden ayarları performans olarak ayarla. Diğer sekmedende oyunu seç ve yüksek performanslı nvidia işlemcisiyle çalıştır de.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ekran kartı sürücüm hali hazırda güncel ve format atalıda 1 ay bile olmadı sürücüyü kaldırmanın çözüm olacağını zannetmiyorum. Onun dışında oyun Nvidia ekran kartı ile çalışıyor ve performans olarak ayarlı bahsettiğiniz ayar. Oyun 2-3 gündür böyle kasıyor.

Bende AMD ekran kartı kullanıyorum ve aynısı bana oluyordu bu gün oyunu silip yükleyince düzeldi. Yani kendin çözümler dene, çok ısınıyormu diyecem o oyunda ısınmaz aklıma bir şey gelmiyor. Bu oyun düşük sistem istediği için sorunlar genelde driver kaynaklı oluyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı