72 bine kadar oyun amaçlı monitörsüz sistem önerisi

Bütçe
72 bin
Açtığım konuda arkadaşın söylediğini yaptım ancak BIOS sıfırlama ile görüntü yine gelmedi.

O zaman RAM'i deneyeyim. Ama RAM'leri 5200 MHz'de ve 2x16GB şeklinde gördüm BIOS'tan, bir problem olsa doğru şekilde görmemem lazım değil mi?
Tam emin değilim ama benim sorunumu çözmüştü. Tüm kombinasyonları deneyin birinde görüntü gelecektir diye düşünüyorum.

Tam emin değilim ama benim sorunumu çözmüştü. Tüm kombinasyonları deneyin birinde görüntü gelecektir diye düşünüyorum.
RAM'lere de baktım da, eskiden ateriye takılan oyun kaseti gibi kolaydı da şimdi klips'ler çok dar görünüyor ve zaten RAM'lerin ışığı da yanıyorken mevcudu bozmaktan çekindim :D.

En son bir çözüm bulunmazsa dediğiniz gibi bir yerlerini değiştirip deneyeceğim.

BIOS güncelleyince HDMI'dan görüntü aldım ama DP'den yine de gelmedi. Ona sonra bakarım diye şu an Win 10 kuruyorum. Teşekkürler RAM için yine de @Quistin .

Son düzenleme:
RAM'lere de baktım da, eskiden ateriye takılan oyun kaseti gibi kolaydı da şimdi Klips'ler çok dar görünüyor ve zaten RAM'lerin ışığı da yanıyorken mevcudu bozmaktan çekindim :D.

En son bir çözüm bulunmazsa dediğiniz gibi bir yerlerini değiştirip deneyeceğim.

BIOS güncelleyince HDMI'dan görüntü aldım ama DP'den yine de gelmedi. Ona sonra bakarım diye şu an Windows 10 kuruyorum. Teşekkürler RAM için yine de @Quistin.

Böyle bir sorun yaşamanıza üzüldüm hocam gene de sistemi açıp kullanabilmeniz sevindim hocam.

Böyle bir sorun yaşamanıza üzüldüm hocam gene de sistemi açıp kullanabilmeniz sevindim hocam.
Benim cihaz ilk başta RAM'leri 5200 MHz ile çalıştırmıştı ama ben A-XMP'i açıp. 6000'e çıkardım. Bazı web sayfalarında bunun değip değmediği hakkında konuşulmuş. Siz kendi sisteminizde max frekansta mı kullanıyorsunuz?

Benim cihaz ilk başta RAM'leri 5200 MHz ile çalıştırmıştı ama ben a-XMP'i açıp. 6000'e çıkardım. Bazı web sayfalarında bunun değip değmediği hakkında konuşulmuş. Siz kendi sisteminizde Max frekansta mı kullanıyorsunuz?

Benim sistem şu an AM4 o yüzden 3600MHz RAM'ler kullanıyorum AM5'e geçtiğimde RAM'i aldığım Max frekansta kullanmayı planlıyorum evet.

Benim sistem şu an AM4 o yüzden 3600MHz RAM'ler kullanıyorum AM5'e geçtiğimde RAM'i aldığım Max frekansta kullanmayı planlıyorum evet.

Benim sistem şu an AM4 demişsiniz ve RAM'leri 3600MHz de kullandiginizı soylemişsiniz benim ana kartım B450 ve RAM'larim 16x2 3600 MHz ben nasıl kullanmaliyim.

Benim sistem şu an AM4 demişsiniz ve RAM'leri 3600MHz de kullandiginizı soylemişsiniz benim ana kartım B450 ve RAM'larim 16x2 3600 MHz ben nasıl kullanmaliyim.

XMP'yi açıp gerisine ellemeyin hocam.

XMP yi nasil açicağımı bi ozet gecermisiniz hocam duymadim daha önce sanırım bios ekraninda görmüştüm ama bilmiyorum yani
Anakart markası neyse arayüz ona göre değişebiliyor. Benim MSI'da OC kategorisinde:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Anakart markası neyse arayüz ona göre değişebiliyor. Benim MSI'da OC kategorisinde:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Benim ana kart asus bu attığınız videodan pek anlasilmiyor bakicam simdi

Geri
Yukarı